Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2772: Pożegnanie Kępskiego z Oliwką i Karoliną. Pojedzie ratować związek z Iwoną, ale szybciutko wróci do Zbrowskiej - ZDJĘCIA

2023-03-08 19:56

W 2772 odcinku "Barw szczęścia" Kępski (Jakub Sokołowski) wymelduje się z hotelu Stańskich i uda się na lotnisko, na samolot do USA. Tomasz postanowi zawalczyć o związek i miłość z Iwoną (Izabela Zwierzyńska), a mina Oliwki (Wiktoria Gąsiewska) przy pożegnaniu z przystojnym biznesmenem, powie wszystko. Widać będzie, że Zbrowskiej wcale nie na rękę, by Kępski ratował związek z Pyrką. w 2772 odcinku "Barw szczęścia" Tomasz zdecyduje się jednak na wyjazd, ale już niebawem wróci do Polski i to na dłużej!

"Barwy szczęścia" odcinek 2772 - środa, 8.03.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2772 odcinku "Barw szczęścia" Kępski będzie zdecydowany na wyjazd do Stanów, gdzie Iwona zaszaleje z pewnym profesorem i zdradzi Tomasza. Mimo wszystko, zdeterminowany biznesmen przekalkuluje wszystkie "za" i "przeciw" i postanowi jechać ratować związek, który właściwie nie istnieje. Nikomu nie spodoba się taki obrót sprawy, a już na pewno nie Oliwce, która zwraca coraz większą uwagę na biznesmena. Zbrowska po poznaniu Tomasza zdała sobie nawet sprawę, że nie kocha Patryka (Konrad Skolimowski), a z ich związku nic więcej nie wyniknie. Jezierski poczuł się jak plaster na ranę po zerwaniu z Kajtkiem (Jakub Dmochowski), ale dziewczyna nie bardzo się tym przejmie. 

Niezadowolenie Oliwki z powodu wyjazdu Kępskiego do Iwony w 2772 odcinku "Barw szczęścia"

Nie tylko Zbrowskiej nie spodoba się, że Tomasz rzuca wszystko i leci do Stanów. Także syn Wiktor (Grzegorz Kestranek) zgłosi sprzeciw wobec wyjazdu ojca. Chłopak będzie oburzony, że on wrócił dla niego znad morza, a ten wyjeżdża do zdradliwej partnerki. 

- (...) No to może tatusiek byś się coś od synka nauczył i zostawił tą Iwonę i po prostu też przyjechał tutaj. Masz do kogo - zaproponuje Wiktor, dając do zrozumienia, że ojciec powinien raz na zawsze rozstać się z Iwoną. - Synek, nie mogę się tak poddać bez walki. Rozumiesz, nie? - rzuci nieugięty Kępski i jeszcze tego samego dnia stawi się w recepcji hotelu Stańskich, by oddać klucze Karolinie (Marta Dąbrowska). Stojąca w recepcji Oliwka, z utęsknieniem spojrzy na Tomasza i nie powstrzyma się od zapytania, skąd nagła decyzja o wyjeździe, skoro miał zostać w hotelu dłużej. 

- Ważne sprawy zmuszają mnie do powrotu... - powie wprost Kępski, nie wchodząc w szczegóły. Zbrowska nie ukryje smutku z powodu wyjazdu Tomasza, ale oczywiście nie będzie miała prawa go powstrzymywać. Zdradzamy jednak, że Tomaszowi w kolejnych odcinkach "Barw szczęścia" nie uda się odratować związku z Iwoną i wróci do hotelu Stańskich. Ich relacja z Oliwką się rozwinie. 

Barwy szczęścia. Tajemniczy prezent Klary dla Huberta. Wmówi mu, że kiedyś wróci!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze