Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2771: Patryk piekielnie upokorzony! Był dla Oliwki tylko pocieszeniem po Kajtku

W 2771 odcinku "Barw szczęścia" Patryk (Konrad Skolimowski) zostanie potwornie upokorzony przez swoją kochankę Oliwkę (Wiktoria Gąsiewska). Jezierski zrozumie, że ani przez moment nie był dla niej niczym więcej, jak "plastrem" na ranę po Kajtku (Jakub Dmochowski)! Wprawdzie manicurzystka będzie się tłumaczyła, że wcale tak nie jest, ale całe jej zachowanie będzie przeczyło słowom. Czym Patryk zasłużył sobie na takie potraktowanie przez Oliwkę w 2771 odcinku "Barw szczęścia"?

"Barwy szczęścia" odcinek 2771 - wtorek, 7.03.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2771 odcinku "Barw szczęścia" Oliwka w końcu wyzna Patrykowi, że go nie kocha. W finale odcinka niedawno zakochani nad życie kochankowie rozstaną się. Ale Jezierski poczuje się po tym wszystkim okrutnie upokorzony. Nic dziwnego, skoro zrozumie, że Oliwka egoistką i po prostu go wykorzystała! 

- To wszystko wyłącznie moja wina... Za szybko weszłam w nowy związek. Po rozstaniu z Kajtkiem potrzebowałam wsparcia i ty mi je dałeś, za co zawsze będę ci wdzięczna, ale... - zacznie nieprzyjemną rozmowę Oliwka w 2771 odcinku "Barw szczęścia".   

- Ale to nie wystarczy, tak? 

- Tak. Na coś nowego i trwałego... to za mało.

W tym momencie  2771 odcinka "Barw szczęścia" Patryk jeszcze będzie miał nadzieję, że to wszystko da się jakoś poskładać. I dlatego zaproponuje kochance, aby nie skreślali wszystkiego, co ich łączy.   

- Może... powinniśmy dać sobie więcej czasu? - zaproponuje Jezierski. 

- Nie, Patryk, czas tu nic nie zmieni... - odpowie Oliwka z nosem zwieszonym na kwintę. 

- Czyli... byłem ci potrzebny, ale tylko na chwilę? Żebyś mogła zaleczyć ból po Kajtku? - nareszcie do Patryka dotrze, co tu się dzieje.  

- Nie, to naprawdę nie tak... 

- A jak? Zrobiłem swoje, mogę spadać, prawda?

Patryk opuści gabinet manicurzystki w 2771 odcinku "Barw szczęścia" naprawdę wściekły. Rozstanie i brak miłości to jedno, aby bycie wykorzystanym to zupełnie inna sprawa. 

Nie przegap: Rysiek z Klanu dołączył do Barw szczęścia! Bogacz zawróci w głowie ważnej bohaterce? 

Barwy szczęścia, odcinek 2765: Klemens wyzna Natalii miłość. Kocha ją od lat
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany