Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2764: Renata zapyta Kodura o śmiertelny wypadek narzeczonej! Nagle sprzeda barkę gdzie doszło do tragedii - ZDJĘCIA

2023-02-19 12:27

W 2764 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Renata (Anna Mrozowska) będzie zaskoczona, gdy Marcin Kodur (Oskar Stoczyński) przekaże jej, że nie tylko wyprowadził się z barku, ale także ją sprzedał. Tym samym zamknął bolesny rozdział życia związany ze śmiertelnym wypadkiem narzeczonej i pozbył się barki, pod którą znaleziono ludzkie zwłoki! Ukochany Renaty w 2764 odcinku "Barw szczęścia" totalnie zadziwi ją nagłą zmianą, ale wydaje się, że nie o wszystkim Marcin jej powie. Kodur nie będzie chciał poruszać tematu śmierci narzeczonej. Mimo, że pozbędzie się barki, to jeszcze tego samego dnia wróci na przystań, żeby z ukrycia obserwować nowych właścicieli. Szczęście Renaty nie potrwa długo? Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA!

"Barwy szczęścia" odcinek 2764 - piątek, 24.03.2023, o godz. 20.10 w TVP2

Renata w 2764 odcinku "Barw szczęścia" z niedowierzaniem przyjmie wiadomość Kodura, że po przeprowadzce do jej mieszkania pozbył się barki. Policjant dość szybko znajdzie nowych właścicieli, co wydaje się mocno podejrzane, zważywszy na fakt, że niedawno pod łodzią odnaleziono zwłoki mężczyzny. Śledztwo policji jeszcze się nie skończyło, Kodur zapewnił Renatę, że nie wiedział o trupie w wodzie, ale czy powinna mu wierzyć. Zaraz po tym jak Marcin zamieszka u Renaty w 2764 odcinku "Barw szczęścia" wspomni o sprzedaży barki. - Skąd ta nagła zmiana? - Renata nie będzie kryła zdziwienia, bo doskonale wie, że dla Marcina barka ma szczególne znaczenie. Tutaj mieszkał z narzeczoną, która przez niego zginęła w wypadku. Zanim doszło do tragedii, potwornie ją skrzywdził!

- Nie ma sensu, żeby barka stała pusta, skoro będziemy mieszkać u ciebie - wyjaśni policjant.

- Na pewno tego chcesz?

- Podpisałem już umowę!

- Mogłeś ze mną o tym porozmawiać. Nie chciałabym, żebyś rezygnował dla mnie z tego, co kochasz...

- Ale ja nie rezygnuję z tego co kocham

- Ale mówiłeś, że barka to całe twoje życie!

- Odkąd cię poznałem, to już nie całe... - zapewni Marcin Renatę w 2764 odcinku "Barw szczęścia", a ona uzna, że to kolejny krok, żeby stworzyli poważny związek. Para spędzi namiętne chwile w łóżku i wówczas Renata zauważy zmianę, jaka zajdzie w Kodurze, który dotąd momentami traktował ją dość oschle. - Nie wiedziałam, że potrafisz być taki. Czuły, delikatny...

- Może też nie wiedziałem? - odpowie pytaniem policjant, który w 2764 odcinku "Barw szczęścia" zacznie zachowywać się przy Renacie inaczej niż zwykle. - No to już wiesz. Myślisz, że się nam uda? Będziemy szczęśliwi?

- Nie wiem, nauczyłem się niczego nie planować. Aż do teraz...

- To przez ten wypadek? - Renata nagle zapyta Marcina o śmierć narzeczonej, lecz on w 2764 odcinku "Barw szczęścia" nie będzie chciał o tym rozmawiać. - Najważniejsze jest to, że jestem teraz szczęśliwy... - wyzna ukochanej. - Ja też. Nigdy nie byłam szczęśliwsza - doda Renata, nie mając pojęcia co tak naprawdę siedzi w głowie Kodura.

Jeszcze tego dnia w 2764 odcinku "Barw szczęścia" Kodur wróci na przystań, obserwując z ukrycia nowych właścicieli barki. Jakby żałował tego, co zrobił.

Barwy szczęścia. Renata nie wytrzyma dłużej z Kodurem. Tylko terapia może mu pomóc
Najnowsze