Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2763: Renata po horrorze na barce Kodura nigdy tam nie wróci! Marcin nie pozwoli jej odejść - ZDJĘCIA

2023-02-07 13:21

W 2763 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Renata (Anna Mrozowska) wciąż nie będzie pewna czy policjant Marcin Kodur (Oskar Stoczyński) to mężczyzna dla niej, czy jest miłością jej życia i może czuć się przy nim bezpieczna. Po koszmarze jaki rozegra się na barce Kodura, odnalezieniu w porcie zwłok tajemniczego mężczyzny Renatę ogarną wątpliwości czy ten związek ma sens. Za nic w świecie nie wróci na barkę Marcina, wiedząc, że mieszkali z trupem pod podkładem, ale Kodur w 2763 odcinku "Barw szczęścia" nie pozwoli kochance odejść. Do czego będzie zdolny Marcin, żeby zatrzymać przy sobie Renatę? I czy naprawdę nic jej przy nim nie grozi? Sprawdź, co już wiadomo i zobacz ZDJĘCIA.

"Barwy szczęścia" odcinek 2763 - piątek, 24.02.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2763 odcinku "Barw szczęścia" nastąpi nagły zwrot w związku Renaty i Marcina Kodura. Nie dość, że policjant wciąż nie uporał się z traumą po śmierci narzeczonej, do której po części się przyczynił, to jeszcze cieniem na relacji kochanków będą się kładła makabryczna sprawa zwłok znalezionych pod barką Kodura. Koszmar zacznie się na imprezie, którą Renata i Marcin urządzą na pokładzie dla jej przyjaciół, Dominiki (Karolina Chapko) i Sebastiana (Marek Krupski). Okrutny zrządzeniem losu niepełnosprawny Sebastian wpadnie do wody i dokona przerażające odkrycia. Pod barką będą zwłoki mężczyzny!

Po tych wstrząsających wydarzeniach Renata w 2763 odcinku "Barw szczęścia" dojdzie do wniosku, że nie może mieszkać u Marcina, bo przeraża ją sama świadomość, że pod pokładem był trup! Ogarną ją wątpliwości czy związek z Kodurem przetrwa, skoro wypływają na wierzch kolejne, mroczne sprawy, o których ona nie miała pojęcia, bezpośrednio związane z życiem i pracą policjanta.

Do tego Renata w 2763 odcinku "Barw szczęścia" zwierzy się Dominice, że nawet nie wie czy Marcin ją kocha. Ona z kolei będzie pewna swoich uczuć, przekonana, że znalazła wreszcie miłość życia. Tuż po wyprowadzce Renaty z barki, Kodur postanowi ją sprzedać i zamieszkać u ukochanej. - Naprawdę tego chcesz? - zapyta Renata, bo Marcin nadal nie będzie potrafił szczerze mówić co czuje.

- Podpisałem już umowę – poinformuje Kodur, który wcześniej nie uprzedzi kobiety o swoich planach.- Mogłeś najpierw porozmawiać ze mną. Nie chcę, żebyś rezygnował dla mnie z tego, co kochasz – stwierdzi Renata, lecz Marcin w 2763 odcinku "Barw szczęścia" wyprowadzi ją z błędu. Wcale nie zrezygnuje z tego, co kocha. - Mam ciebie – powie Kodur, namiętnie pocałuje Renatę i zabierze ją do łóżka.

- Myślisz, że nam się uda? Będziemy szczęśliwi? - zapyta wprost policjanta, nie wiedząc czy jego uczucia są prawdziwe i szczere. - Liczy się tylko to, że jestem teraz szczęśliwy... W odpowiedzi Renata wyzna Marcinowi miłość.  

W kolejnych odcinkach "Barw szczęścia" związek Renaty i Kodura nabierze tempa! Obojgu zamarzy się kolejny krok. Chodzi o ślub czy dziecko? To wyjaśni się już niebawem. Pewne jest, że miłość tej dwójki bohaterów będzie kwitła. - Relacja Renaty z Marcinem będzie się rozwijała. Kodur będzie dla niej prawdziwą opoką. Możemy więc być spokojni o moją bohaterkę i jej serduszko - zdradził Anna Mrozowska w wywiadzie dla magazynu "Tele Tydzień".

Barwy szczęścia. Renata nie wytrzyma dłużej z Kodurem. Tylko terapia może mu pomóc
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze