Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2761: Natalia pozna narzeczoną Cezarego Rawicza! Dowie się o ślubie milionera - ZDJĘCIA

2023-02-06 20:04

W 2761 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Natalia (Maria Dejmek) wyciągnie z Cezarego Rawicza (Marcel Opaliński) całą prawdę o tym, co go łączy z Sofią (Valeria Guliajewa), która niespodziewanie między nich wkroczy! Dla Zwoleńskiej stanie się jasne, że Sofia nie przypomniała o sobie Rawiczowi przypadkiem, że piękna weterynarz jest dla niego kimś więcej. Przyparty do muru Cezary w 2761 odcinku "Barw szczęścia" przyzna się Natalii, że Sofia to jego była narzeczona, z którą miał wziąć ślub i którego teraz zamieszkała w stadninie Rawiczów. Po tych rewelacjach Natalia uzna, że Cezary nie jest facetem dla niej, że nie da się wciągnąć w miłosny trójkąt. Nie na długo! Zobacz ZDJĘCIA z "Barw szczęścia" i poznaj szczegóły.

"Barwy szczęścia" odcinek 2761 - poniedziałek, 20.02.2023, o godz. 20.10 w TVP2

Randka Natalii i Cezarego w 2761 odcinku "Barw szczęścia" będzie miała zaskakujący przebieg, gdy nagle w "Feel Good" pojawi się była narzeczona Rawicza! Niby przypadek, ale za pojawieniem się Sofii będzie się kryło coś więcej. Przeczucie podpowie Natalii, że między tą dwójką jeszcze nie wszystko skończone. I wcale się nie pomyli, bo Cezary zacznie grać na dwa fronty. Zainteresowanie Natalią nieco osłabnie, gdy obok niego będzie Sofia i wrócą dawne wspomnienia.

Natalia w 2761 odcinku "Barw szczęścia" wyciągnie od Cezarego kim dla niego jest Sofia!

Obie panie poznają się w 2761 odcinku "Barw szczęścia". Jak podaje światseriali.interia.pl Cezary z trudem ukryje zakłopotanie, kiedy na randce z Natalią przedstawi jej Sofię. Zwoleńska zacznie się martwić, że milioner nie jest wobec niej szczery, że za jej plecami spotyka się z inną. - Kim ona dla ciebie jest? - zapyta wprost Natalia.

Odpowiedź Cezarego w 2761 odcinku "Barw szczęścia" będzie dla niej totalnym zaskoczeniem. Rawicz przyzna się, że był zaręczony z Sofią, chcieli wziąć ślub, a ich rodziny znają się od lat. Poza tym wspomni, że Sofia przyleciała do Polski, by tu robić doktorat z weterynarii, a jego matka Józefina (Elżbieta Jarosik) zatrudniła ją w stadninie.

Cezary Rawicz zaręczony z Sofią. Co ze ślubem?

Natalia w 2761 odcinku "Barw szczęścia" stwierdzi, że lubi jasne sytuacje, że nie będzie angażowała się w związek jako "ta trzecia". Bo od razu zauważy jak silna więź łączy Cezarego z Sofią. - Kiedyś widywaliśmy się regularnie, ostatnio rzadziej. Mamy parę fajnych końskich wspomnień. Nawet się jej oświadczyłem - wypali nagle Rawicz. Zaraz potem wspomni o rozstaniu, o jego powrocie z Anglii do Polski i innych planach obojga na przyszłość.

Po tych rewelacjach w 2761 odcinku "Barw szczęścia" Natalia zacznie się bać, że między Cezarym i Sofią jeszcze nie wszystko skończone. - Nie będzie niczego dalej - zapewni ją Rawicz. Ale trudno mu wierzyć, skoro po powrocie do stadniny między nim i Sofią znów zacznie iskrzyć. Zwłaszcza, kiedy była narzeczona wyzna, że bardzo żałuje, że kiedyś im nie wyszło. - Jak wyjeżdżałem z Anglii, to nie za bardzo cię to obeszło - przypomni jej Cezary.

- Chciałam zostać tam z tobą...  - usłyszy od Sofii, która w 2761 odcinku "Barw szczęścia" będzie już w zmowie z Józefiną, żeby wybić Cezaremu Natalię z głowy.

Barwy szczęścia. Patryk po tragedii u Pyrków będzie z Agatą. Stęskni się nie tylko za nią
Najnowsze