Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2764: Natalia po seksie z Cezarym wyzna mu prawdę o operacji usunięcia piersi - ZDJĘCIA

2023-02-03 9:37

W 2764 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Natalia (Maria Dejmek) obudzi się o poranku u boku Cezarego Rawicza ((Marcel Opaliński), po pierwszej nocy spędzonej z milionerem. Będzie szczęśliwa, ale także pełna obaw jak po seksie Cezary zareaguje na zmiany w jej ciele, czy zorientuje się, że przeszła operację usunięcia piersi i teraz ma sztuczny biust. Ponieważ Natalia poważnie podejdzie do związku z Cezarym w 2764 odcinku "Barw szczęścia" powie mu o swoich problemach ze zdrowiem. O tym, że ze strachu przed rakiem poddała się nie tylko mastektomii, ale także operacji usunięcia jajników. Jak milioner na to zareaguje? Sprawdź, co się wydarzy.

"Barwy szczęścia" odcinek 2764 - piątek, 24.02.2023, o godz. 20.10 w TVP2

Natalia i Cezary w 2764 odcinku "Barw szczęścia" zostaną kochankami, ale czy romans Zwoleńskiej z Rawiczem przerodzi się w coś więcej? Dla matki Cezarego, bogaczki Józefiny (Elżbieta Jarosik) ani Natalia, ani jej matka Małgorzata (Adrianna Biedrzyńska) nie będą dość dobre, żeby wejść do ich rodziny. Rawiczowa będzie przekonana o tym, że obie polują tylko na majątek Cezarego, który jest właścicielem stadniny i dorobił się fortuny. Na pewno Natalia nie będzie miała lekko z przyszłą teściową. Poza tym w życiu Cezarego pojawi się także jego była narzeczona. Józefina w dalszym ciągu będzie robiła wszystko, co w jej mocy, by Sofia i Cezary zostali parą, próbując jednocześnie zniechęcić syna do spotykania się z Natalią.

Piętrzące się przeciwności w 2764 odcinku "Barw szczęścia" nie powstrzymają jednak Natalii i Cezarego przed poddaniem się namiętności. Ich pierwsza randka skończy się w środku nocy, w nowym mieszkaniu Rawicza, gdzie spędzą razem upojne chwile na materacu, zamiast łóżka. O poranku szczęście Natalii szybko jednak pryśnie. Nie będzie pewna uczuć Cezarego, ani jego reakcji na swój wygląd po operacji.

Podczas kolejnej randki w 2764 odcinku "Barw szczęścia" Natalia wyzna Rawiczowi prawdę o swoich problemach zdrowotnych, o tym, że jest nosicielką genu, który zwiększa u niej ryzyko zachorowania na raka piersi i jajników. Właśnie ze strachu przed chorobą poddała się obustronnej mastektomii, operacji usunięcia jajników, a później przeszła zabieg rekonstrukcji piersi, więc jej biust jest dziełem chirurgów. Reakcja Cezarego w 2764 odcinku "Barw szczęścia" będzie dla Natalii sporym zaskoczeniem.

Szok przeżyje też Klemens (Sebastian Perdek), zakochany w Natalii od dawna, gdy w 2764 odcinku "Barw szczęścia" usłyszy, że Zwoleńska ma romans z milionerem Rawiczem.

Barwy szczęścia. Marek wmieszany w seks skandal. Najpierw dziecko z pasierbicą, a teraz romans z matką dziewczyny syna
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze