Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2764: Będzie seks Natalii i Cezarego? Rawicz ucieknie za Zwoleńską do Warszawy - ZDJĘCIA

2023-02-02 8:46

W 2764 odcinku "Barw szczęścia" dojdzie do seksu Natalii (Maria Dejmek) i Cezarego (Marcel Opaliński)? Młody Rawicz ucieknie od przebiegłej matki Józefiny (Elżbieta Jarosik) i wyląduje w niemal pustym mieszkaniu, na materacu. To dla Natalii zamieni luksus na kawałek pustej podłogi? Najwyraźniej w 2764 odcinku "Barw szczęścia" Natalii nie będzie przeszkadzał taki obrót sprawy, bo wiadomo już, że romans z Rawiczem posunie się sporo do przodu. Dojdzie nawet do zbliżenia i Zwoleńska wreszcie się zakocha? Zobacz GALERIĘ ZDJĘĆ.

"Barwy szczęścia" odcinek 2764 - czwartek, 23.02.2023, o godz. 20.10 w TVP2

Będzie seks Natalii i Cezarego z "Barw szczęścia"? Wszystko wskazuje na to, że parę połączy coś więcej. To nie spodoba się Małgorzacie (Adrianna Biedrzyńska) i Józefinie. Początkowo panie przypadły sobie do gustu, ale kłamstwa matki prawniczki spowodują, że Józefina odwróci się od niej i uzna, że jej przystojny syn nie ma prawa spotykać się z córką oszustki. Mało tego, niebawem w "Barwach szczęścia" pojawi się pewna "przeszkoda" na drodze do szczęścia Zwoleńskiej i Rawicza, a chodzi o Sofię (Valeri Guliaieva), byłą narzeczoną mężczyzny. Józefina uprze się, że syn musi wrócić do związku z kobietą, bo to ona jest mu pisana. Cezary pozna Sofię z Natalią i wyjdzie z tego dziwny trójkąt uczuć i emocji. 

Seks Natalii i Cezarego w 2764 odcinku "Barw szczęścia"? Zwoleńska wyląduje u niego na materacu

Jak widać na najnowszych zdjęciach z 2746 odcinka "Barw szczęścia", które można zobaczyć w GALERII ZDJĘĆ poniżej, Natalia wyląduje u Cezarego na materacu. Trudno mówić nawet o łóżku, gdyż Rawicz prawdopodobnie postawi się matce, przestanie dawać sobą sterować i wyniesie się do Warszawy. Zapomni na chwilę o stadninie koni, bogactwie i przywilejach. Wynajmie lokum bez mebli, bez ozdób, jedynie ze sporym materacem, położonym na ziemi.

Właśnie tam w 2764 odcinku "Barw szczęścia" odwiedzi do Zwoleńska. Będzie wyglądało to tak, jakby coś między nimi zaszło. Czy dojdzie do seksu? Pewnym jest, że widzowie zobaczą jeszcze wiele spotkań między prawniczką i milionerem, a wydaje się, że sprawy posuną się naprawdę daleko. Czyżby Natalia wreszcie znalazła miłość? Chociaż od długiego czasu kręci się wokół niej Klemens (Sebastian Perdek), ale nigdy nie mogli się dotrzeć. Może jednak z Cezarym będzie inaczej. 

Barwy szczęścia. Natalia zajmie się rannym Klemensem po wypadku. Tak zrodzi się ich miłość?
Najnowsze