Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2759: Dziwny trójkąt Natalii, Cezarego i Sofii. Zwoleńska zawalczy z byłą narzeczoną Rawicza? - ZDJĘCIA

2023-01-31 9:12

W 2759 odcinku "Barw szczęścia" Natalia (Maria Dejmek) osobiście pozna Sofię (Valeri Guliaieva), byłą narzeczoną Cezarego (Marcel Opaliński). Małgorzata (Adrianna Biedrzyńska) bardzo stara się połączyć córkę z Rawiczem, chociaż i to wkrótce się zmieni, bo dojdzie do ostrej kłótni między nią a Józefiną (Elżbieta Jarosik). Panie skłócą się tak mocno, że Małgorzata odradzi córce spotykanie się z milionerem, co prawniczka zignoruje. Szkoda tylko, że zostanie wplątana w dziwny układ między Sofią a Cezarym. Co wyniknie z podejrzanego trójkąta?

"Barwy szczęścia" odcinek 2759 - czwartek, 16.02.2023, o godz. 20.10 w TVP2

Natalia spełni prośby matki i zainteresuje się Cezarym. Początkowo Zwoleńska będzie sceptycznie nastawiona do romansu z milionerem, ale z czasem przekona się, że coś ją intryguje w przystojnym mężczyźnie. Pech zechce, że wszystkie kłamstwa Małgorzaty ujrzą światło dzienne, a w 2759 odcinku "Barw szczęścia" ona i Józefina będą skłócone na całego. Chodzi oczywiście o zmyślone historie żony Jerzego Bronisław Wrocławski), która naopowiadała Rawiczom, że jest wielką deweloperką, bogaczką, która zajmuje się luksusowymi nieruchomościami. Kłamstwa nie potrwają długo, a Józefina zakaże Cezaremu spotykać się z Natalią i zrobi wszystko, by na nowo zainteresował się Sofią, swoją byłą narzeczoną, do której wciąż coś czuje. 

Spotkanie Natalii, Sofii i Cezarego w 2759 odcinku "Barw szczęścia" 

Natalia w 2759 odcinku "Barw szczęścia" umówi się na kawę z Cezarym, a podczas spotkania pozna też Sofię. To wszystko wydarzy się z wielką dezaprobatą ze strony Małgorzaty i Józefiny. Matka Natalii nie powie jej jednak, że widziała Rawicza z inną kobietą i czuje, że będą z tego kłopoty. Tu akurat się wiele nie pomyli, bo Józefina zrobi wszystko, byle jej syn wrócił do narzeczonej. Natalia w 2759 odcinku "Barw szczęścia", chcąc czy nie, zostanie wmieszana w dziwny trójkąt. Cezary stanie przed trudną decyzją. Z jednej strony z pewnością będzie oczarowany piękną prawniczką, której nie cierpi jego matka, a z drugiej pojawi się Sofia, do której ma duży sentyment, a Józefina ją uwielbia. Jak potoczy się romans Natalii i Cezarego? Która z pań podbije jego serce? O tym przekonamy się już niebawem. 

Barwy szczęścia. Natalia zajmie się rannym Klemensem po wypadku. Tak zrodzi się ich miłość?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze