Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2759: Dziwny trójkąt Natalii, Cezarego i Sofii. Zwoleńska zawalczy z byłą narzeczoną Rawicza? - ZDJĘCIA

2023-01-31 9:12

W 2759 odcinku "Barw szczęścia" Natalia (Maria Dejmek) osobiście pozna Sofię (Valeri Guliaieva), byłą narzeczoną Cezarego (Marcel Opaliński). Małgorzata (Adrianna Biedrzyńska) bardzo stara się połączyć córkę z Rawiczem, chociaż i to wkrótce się zmieni, bo dojdzie do ostrej kłótni między nią a Józefiną (Elżbieta Jarosik). Panie skłócą się tak mocno, że Małgorzata odradzi córce spotykanie się z milionerem, co prawniczka zignoruje. Szkoda tylko, że zostanie wplątana w dziwny układ między Sofią a Cezarym. Co wyniknie z podejrzanego trójkąta?

"Barwy szczęścia" odcinek 2759 - czwartek, 16.02.2023, o godz. 20.10 w TVP2

Natalia spełni prośby matki i zainteresuje się Cezarym. Początkowo Zwoleńska będzie sceptycznie nastawiona do romansu z milionerem, ale z czasem przekona się, że coś ją intryguje w przystojnym mężczyźnie. Pech zechce, że wszystkie kłamstwa Małgorzaty ujrzą światło dzienne, a w 2759 odcinku "Barw szczęścia" ona i Józefina będą skłócone na całego. Chodzi oczywiście o zmyślone historie żony Jerzego Bronisław Wrocławski), która naopowiadała Rawiczom, że jest wielką deweloperką, bogaczką, która zajmuje się luksusowymi nieruchomościami. Kłamstwa nie potrwają długo, a Józefina zakaże Cezaremu spotykać się z Natalią i zrobi wszystko, by na nowo zainteresował się Sofią, swoją byłą narzeczoną, do której wciąż coś czuje. 

Spotkanie Natalii, Sofii i Cezarego w 2759 odcinku "Barw szczęścia" 

Natalia w 2759 odcinku "Barw szczęścia" umówi się na kawę z Cezarym, a podczas spotkania pozna też Sofię. To wszystko wydarzy się z wielką dezaprobatą ze strony Małgorzaty i Józefiny. Matka Natalii nie powie jej jednak, że widziała Rawicza z inną kobietą i czuje, że będą z tego kłopoty. Tu akurat się wiele nie pomyli, bo Józefina zrobi wszystko, byle jej syn wrócił do narzeczonej. Natalia w 2759 odcinku "Barw szczęścia", chcąc czy nie, zostanie wmieszana w dziwny trójkąt. Cezary stanie przed trudną decyzją. Z jednej strony z pewnością będzie oczarowany piękną prawniczką, której nie cierpi jego matka, a z drugiej pojawi się Sofia, do której ma duży sentyment, a Józefina ją uwielbia. Jak potoczy się romans Natalii i Cezarego? Która z pań podbije jego serce? O tym przekonamy się już niebawem. 

Barwy szczęścia. Natalia zajmie się rannym Klemensem po wypadku. Tak zrodzi się ich miłość?
Najnowsze