Barwy szczęścia

Barwy szczęścia odcinek 2758: Józefina Rawicz zniszczy związek Natalii i Cezarego! Wykorzysta do tego byłą kochankę - ZDJĘCIA

2023-01-28 10:32

W 2758 odcinku "Barw szczęścia" (emisja w środę 15.02.2023 o 20.10 w TVP2) Józefina (Elżbieta Jarosik) zjawi się w kancelarii Natalii (Maria Dejmek) i zażąda, aby zostawiła Cezarego (Maciej Opaliński) w spokoju. Oczywiście, Zwoleńska jej nie posłucha i wygoni Rawiczową za drzwi, ale właścicielka stadniny tak łatwo nie odpuści. W 2758 odcinku "Barw szczęścia" Józefina postanowi zrealizować swój cel, a do jego osiągnięcia wykorzysta Sofię (Valeri Guliaieva), byłą narzeczoną Cezarego, do której jej syn wciąż będzie miał słabość, przez co szybko da się ponieść namiętności! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2758 - środa, 15.02.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2758 odcinku "Barw szczęścia" Józefina postanowi ostatecznie zniszczyć związek Natalii i Cezarego! Rawiczowa po odkryciu kłamstw Małgorzaty (Adrianna Biedrzyńska) zabroni synowi spotykać się z córką oszustki, ale on jej nie posłucha, gdyż już zdąży zauroczyć się w Zwoleńskiej! Cezary za plecami matki wciąż będzie umawiał się z Natalią, a nawet dalej udzielał lekcji konnych nie tylko Lei (Lena Sobota), ale również nowej ukochanej! Co więcej, Rawicz zapozna się również z bliskimi Zwoleńskiej, gdyż w stadninie zjawią się również Malwina (Joanna Gleń) z Hermanem (Maciej Raniszewski) i Emilką (Jessica Frankiewicz), która tak jak jej babcia usilnie będzie próbowała wyswatać go z ciotką! To już kompletnie wyprowadzi Józefinę z równowagi, gdyż zda sobie sprawę, że rozmową z synem nic już nie ugra, dlatego w 2758 odcinku "Barw szczęścia" weźmie się za Natalię!

W 2758 odcinku "Barw szczęścia" Józefina zjawi się w kancelarii Natalii bez żadnej zapowiedzi. Zwoleńska będzie zaskoczona wizytą matki Cezarego, która wcale nie przebiegnie przyjemnie, gdyż właścicielka stadniny przybędzie tam w konkretnym celu. Rawiczowa otwarcie zażąda od Natalii, aby zostawiła jej syna w świętym spokoju i już nigdy więcej się z nim nie spotykała, jednak Zwoleńska również nie będzie miała zamiaru jej słuchać i wyrzuci ją za drzwi! Wzburzona Józefina w 2758 odcinku "Barw szczęścia" obieca sobie, że tak tego nie zostawi i przystąpi do realizacji planu B, w którym pomoże jej była narzeczona Cezarego, piękna Sofia, do której mężczyzna mimo rozstania wciąż będzie miał słabość!

W 2758 odcinku "Barw szczęścia" Rawiczowa ściągnie Sofię do stadniny, gdzie umówi ją na jazdę z Cezarym. Widok byłej narzeczonej zdziwi Rawicza, ale jednocześnie wywoła ogromny uśmiech na jego twarzy. W trakcie wspólnej lekcji szybko okaże się, że łączące ich uczucie jeszcze nie wygasło i niedoszłych małżonków wciąż do siebie ciągnie! Sofia i Cezary pozwolą sobie na chwilę zapomnienia i dadzą się ponieść namiętności, czego świadkiem będzie sama Małgorzata, która będzie chciała rozmówić się z Józefiną za atak na jej córkę. Zwoleńska dozna szoku jak zobaczy, że Cezary całuje się z inną dziewczyną. Wówczas w jednej chwili zdecyduje się zrezygnować ze swojego planu swatania Natalii z Rawiczem i w 2758 odcinku "Barw szczęścia" również zacznie namawiać córkę, aby odpuściła sobie biznesmena! Jednak Zwoleńska nie powie córce o pocałunku, przez co Natalia nie posłucha także i jej i umówi się z Cezarym na kolejne spotkanie, na którym już sama stanie twarzą w twarz z Sofią!

Barwy szczęścia, odcinek 2741: Poważne kłopoty Damiana. Żabcia znajdzie się w poważnym niebezpieczeńst
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze