Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2758: Piękna Sofia konkurentką Natalii. Zrobią ze Zwoleńskiej głupią? - ZDJĘCIA

2023-01-25 21:33

Romans Natalii (Maria Dejmek) nabierze tempa w kolejnych odcinkach "Barw szczęścia", a prawniczka przestanie udawać, że w ogóle nie interesuje ją przystojny milioner Cezary Rawicz (Marcel Opaliński). Zwoleńska zbliży się do nauczyciela Lei (Lena Sobota), ale szybko się okaże, że i on ma swoje tajemnice. W 2758 odcinku "Barw szczęścia" na horyzoncie pojawi się tajemnicza i piękna Sofia (Valeri Guliaieva), z którą Cezarego zdecydowanie nie połączy tylko przyjaźń. Natalia zostanie wmieszana w spisek i zakocha się bez pamięci w zajętym mężczyźnie?

"Barwy szczęścia" odcinek 2758 - środa, 15.02.2023, o godz. 20.10 w TVP2

Wkrótce w "Barwach szczęścia" Natalia zbliży się do Cezarego, z którym połączy ich pewna nić porozumienia. Małgorzata (Adrianna Biedrzyńska) nie odpuści swatania córki z milionerem i uzna, że Rawicz to najlepszy kandydat na jej zięcia. Trzeba przyznać, że po części jej plan się powiedzie, bo Zwoleńska zacznie patrzeć na mężczyznę coraz przychylniej, a wspólne chwile w szkółce jazdy konnej zbliżą ich do siebie. Niestety wiadomo już, że niebawem w "Barwach szczęścia" kłamstwa Małgorzaty wyjdą na jaw, a Cezary i Józefina (Elżbieta Jarosik) poznają sekret kobiety. Okaże się, że żona Jerzego (Bronisław Wrocławski) nawymyślała kłamstw o bogactwie, zajmowaniu się deweloperką i sprzedawaniu luksusowych domów i apartamentów. Józefina pozna się wreszcie na nowej znajomej i cały plan Małgorzaty panie. 

Piękna Sofia konkurentką Natalii w 2758 odcinku "Barw szczęścia"

W 2758 odcinku "Barw szczęścia" okaże się, że nie tylko Małgorzata ma swoje sekrety. Rawiczowie przywitają w stadninie piękną Sofię, delikatną, dziewczęcą blondynkę, którą zachwyci się Cezary. Póki co nie wiadomo jeszcze, czy kobieta to osoba z przeszłości młodego Rawicza, czy raczej nowa klientka, która zawróci mu w głowie. W 2758 odcinku "Barw szczęścia" Cezary nie będzie szczędził blond piękności zainteresowania i czułości. Będzie to wyglądało, jakby znali się od dawna i byli bardzo blisko. 

Gdzie zatem w tej relacji miejsce dla Natalii? Przecież Cezary zainteresuje się Zwoleńską, a potem będzie okazywał czułość Sofi. Józefina w 2758 odcinku "Barw szczęścia" nie będzie wydawała się zaskoczona bliską relacją syna z młodą Sofią. Czy to oznacza, że Natalia wyjdzie na głupią? Zdąży zauroczyć się Cezarym, a potem będzie musiała walczyć o jego serce... Prawniczka chyba nie na taką historię miłosną liczyła. 

Barwy szczęścia, odcinek 2741: Poważne kłopoty Damiana. Żabcia znajdzie się w poważnym niebezpieczeńst
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany