Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2751: Milionerka Józefina oskarży Natalię, że poluje na majątek Cezarego! Nigdy nie zgodzi się, żeby byli razem - ZDJĘCIA

2023-02-01 15:40

W 2751 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Józefina Rawicz (Elżbieta Jarosik) upomni syna Cezarego (Marcel Opaliński), że nie powinien ufać ani Natalii Zwoleńskiej (Maria Dejmek), ani jej matce. Milionerka oszukana przez Małgorzatę (Adrianna Biedrzyńska) za nic w świecie nie będzie chciała dopuścić, żeby Cezary był z Natalią. Ku swojemu przerażeniu w 2751 odcinku "Barw szczęścia" Józefina zauważy,że Natalia spodobała się jej synowi. Oskarży nawet młodą Zwoleńską,że poluje na majątek Cezarego. Czy powstrzyma syna przed tym związkiem? Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA z 2751 odcinka "Barw szczęścia".

"Barwy szczęścia" odcinek 2751 - poniedziałek, 6.02.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2751 odcinku "Barw szczęścia" Natalia i Cezary umówią się na kolejne spotkanie w stadninie Rawiczów. Zwoleńska będzie się bała przyznać przed samą sobą, że Cezary podoba jej się coraz bardziej. Na lekcję jazdy konnej weźmie także swoją córkę Leę (Lena Sobota), z którą Cezary szybko złapie dobry kontakt. Tylko przed przyrodnią siostrą Malwiną (Joanna Gleń) w 2751 odcinku "Barw szczęścia" Natalia przyzna się, że milioner nie jest jej obojętny, że dobrze się czuje w jego towarzystwie. - Skłamałbym, gdybym powiedziała, że facet nie ma uroku... Owszem, ma i to sporo. Ale to o niczym jeszcze nie świadczy. Spotykam się z nim wyłącznie ze względu na Leę - wyjaśni. Bo córka Natalii będzie zachwycona jazdą konną.

Tymczasem Józefina w 2751 odcinku "Barw szczęścia" z niepokojem spostrzeże, że Cezary wpatruje się w Natalię z coraz większym uwielbieniem, że Zwoleńska oczarowała jej syna.- Tak bardzo ci się podoba ta dziewczyna? - zapyta wprost wtrącając się w sprawy sercowe Cezarego. Nowa znajomość syna nie spodoba się milionerce do tego stopnia, że rzuci przeciwko Natalii poważne oskarżenia.

- Ta rodzina mnie zawiodła! Zakpili z nas! Skąd wiesz, że nie czają się na nasze pieniądze?! - upomni Cezarego, któremu w 2751 odcinku "Barw szczęścia" uzmysłowi także, że Małgorzata udawała przed nią właścicielkę firmy deweloperskiej tylko po to, żeby Natalia miała dostęp do ich majątku! Jednak Cezary nie uwierzy, że Natalii chodzi tylko o jego fortunę.

Barwy szczęścia. Renata nie wytrzyma dłużej z Kodurem. Tylko terapia może mu pomóc
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze