Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2761: Cezary wreszcie przyzna się Natalii, co go łączy z Sofią. Była narzeczona Rawicza nie odpuści - WIDEO, ZDJĘCIA

2023-02-20 14:29

W 2761 odcinku "Barw szczęścia" Natalia (Maria Dejmek) nie odpuści Cezaremu (Marcel Opaliński) i będzie już wiedziała, że Sofia (Valeri Guliaieva), to nie tylko zwykła koleżanka ze stadniny. Zwoleńska przyciśnie Rawicza, niezbyt skłonnego do jakichkolwiek zwierzeń. Milioner w 2761 odcinku "Barw szczęścia" zostanie jednak postawiony pod ścianą i będzie musiał wyjaśnić, co łączy go z piękną Sofią. Natalia mocno zaniepokoi się, że towarzystwo byłej narzeczonej Cezarego, może wpłynąć na ich dalsze losy. Zobacz WIDEO z tej sceny.

"Barwy szczęścia" odcinek 2761 - poniedziałek, 20.02.2023, o godz. 20.10 w TVP2

Natalia w 2761 odcinku "Barw szczęścia" ponownie spotka się z Cezarym i będzie chciała dowiedzieć się, co tak naprawdę łączy go z Sofią. Nie uwierzy, że to zwykła koleżanka ze stadniny, bo przecież gołym okiem da się zauważyć, że kobieta patrzy się na milionera w szczególny sposób.

- Cóż... znamy się od dość dawna, nasze rodziny poznały się na jednej z wystaw czy wyścigów, już nawet nie pamiętam - zacznie Rawicz w 2761 odcinku "Barw szczęścia", kiedy zrozumie, że nie wywinie się od odpowiedzi na pytania prawniczki. - Teraz robi tutaj doktorat, a mama postanowiła trochę jej pomóc, trochę nam pomóc, jak to mama - doda Cezary i nie wspomni, że Józefina (Elżbieta Jarosik) robi wszystko, byle połączyć go z byłą narzeczoną, bo nie wyobraża sobie związku syna z córką Małgorzaty (Adrianna Biedrzyńska).

- Dlaczego pytasz? - zapyta Rawicz. - Lubię jasne sytuacje, takie spaczenie zawodowe - odpowie Natalia. - Ale wczoraj wyglądaliście na dość zżytych - zauważy przebiegle prawniczka, ale i na to Cezary zgrabnie znajdzie odpowiedź, że przecież zna Sofię od dawna i ma z nią sporo wspomnień. 

Natalia zachowa czujność w 2761 odcinku "Barw szczęścia". Nie uwierzy w czyste intencje Cezarego?

- Nadal mamy ze sobą kilka końskich wspomnień, ale chyba nie o to ci chodziło... Nic między nami nie ma! - wytłumaczy się milioner i doda wreszcie, że kiedyś był zaręczony z Sofią. Zwoleńska taktownie nie skomentuje swojego zaskoczenia. - Rozstaliśmy się, ja chciałem wyjechać z Londynu, ona chciała zostać - wytłumaczy Cezary i zapewni Natalię, że już nic go nie łączy z kobietą. 

Szkoda tylko, że Sofia i Józefina sądzą inaczej. Matka Rawicza nie pochwala relacji syna z Natalią, a Sofia jest wyraźnie zainteresowana byłym narzeczonym, chociaż udaje, że ma dystans do jego romansu ze Zwoleńską. Zdradzamy, że uczucie Natalii do Cezarego rozkwitnie i nawet wylądują razem w łóżku, ale w tajemnicy przed Małgorzatą i Józefiną. 

Barwy szczęścia. Cezary wreszcie przyzna się Natalii, co go łączy z Sofią
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze