Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2744: Klara zniknie bez śladu w USA. Hubert zostanie sam z córką Marysią - ZDJĘCIA

2023-01-11 14:24

W 2744 odcinku "Barw szczęścia" Hubert (Marek Molak) i Marysia (Nina Szumowska) zostaną sami, bez kontaktu z Klarą (Olga Jankowska). Pisarka powieści erotycznych miała wylecieć do Stanów, zrealizować ekranizację powieści i wszystko byłoby dobrze, gdyby nie fakt, że odkąd opuści Polskę, kontakt się urwie. Hubert w 2744 odcinku "Barw szczęścia" zacznie być poważnie zdenerwowany całą sytuacją, a nawet pomyśli o najgorszym. Mało tego, Marysia zachoruje, a on poczuje, że traci żonę. Sprawa ma drugie dno?

"Barwy szczęścia" odcinek 2744 - czwartek, 26.01.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2744 odcinku "Barw szczęścia" Hubert bardzo zaniepokoi się zerowym kontaktem ze strony żony. Pożegna Klarę na lotnisku w Warszawie, a potem nie dostanie żadnych wieści o ukochanej. Pyrka przepadnie w USA, a przecież całkiem niedawno bała się o swoje bezpieczeństwo, bo podły Bartosz (Artur Bocheński) dopuścił się próby gwałtu i zaczął robić pisarce problemy. Wydawało się, że sprawa ucichła, a Klara może zająć się ekranizacją swojej powieści erotycznej, co stanowi jej wielką szansę na międzynarodową karierę. Niestety piękne plany legną w gruzach, kiedy w 2744 odcinku "Barw szczęścia" Hubert poczuje, że traci żonę. Godziny będą mijać nieubłaganie, a on nie dostanie od niej żadnej wiadomości. 

Klara zaginie w USA! W 2744 odcinku "Barw szczęścia Hubert zostanie sam z Marysią 

Żeby problemów było mało, Marysia zacznie chorować. Z tęsknoty za mamą źle się poczuje, a na zły stan dziewczynki, spróbuje coś zaradzić Hubert. Pyrka zaniepokoi się losem żony do tego stopnia, że zwróci się w końcu o pomoc do Jarockiego (Maciej Mikołajczyk), który miałby udzielić mu informacji o Bartoszu i jego działaniach. Hubert w kolejnych odcinkach "Barw szczęścia" zacznie podejrzewać, że to właśnie niedoszły gwałciciel żony mógł wymyślić kolejny chory plan, polecieć za Klarą do USA i tam ją dopaść. Hubert poprosi nawet Kępskiego (Jakub Sokołowski), by po przylocie na miejsce, sprawdził czy z żoną wszystko w porządku. Niestety tajemnicze zniknięcie Klary tak szybko się nie wyjaśni. Hubert zostanie sam z pracą, opieką nad Marysią i wszelkimi problemami. Cały czas nie opuści go nadzieja, że żona się odezwie i wróci szczęśliwie z podróży.

Barwy szczęścia, odcin3k 2731, ZWIASTUN. Agata wpadnie na pocałunek Patryka z Oliwką! Pierwsza noc Renaty z Kodurem
Najnowsze

Materiał sponsorowany