Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2743: Ciężka choroba Marysi po wyjeździe Klary! Mała Pyrka nie poradzi sobie bez matki - ZDJĘCIA

2023-01-08 15:31

W 2743 odcinku "Barw szczęścia" Marysia (Nina Szumowska) ciężko zachowuje po wylocie Klary (Olga Jankowska) do USA. Niestety, choć Hubert (Marek Molak) będzie dwoił się i troił, łącząc pracę i opiekę nad córką, nie zastąpi jej nieobecnej matki. 6-letnia Marysia zachoruje z ogromnej tęsknoty za Klarą! Jaką cenę zapłaci dziecko w 2743 odcinku "Barw szczęścia" za błyskotliwą karierę Pyrki w wielkim świecie?! Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2743 - środa, 25.01.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2743 odcinku "Barw szczęścia" Hubert stanie przed wielkim rodzicielskim wyzwaniem. Choć Pyrka spróbuje żyć z Marysią normalnie, jakby Klara miała zaraz stanąć w drzwiach, dziecko nie poradzi sobie z ogromną tęsknotą. I zareaguje tak, jak często u dzieci w takich sytuacjach bywa - chorobą!  

Tymczasem Hubert w 2743 odcinku "Barw szczęścia" zacznie prowadzić zajęcia z pierwszej pomocy w szkole Gabrysi (Marta Juras). Ale wszyscy będą pod wrażeniem, jak jednocześnie zajmuje się tęskniącą za matką Marysią. Tyle, że nawet najlepszy ojciec nie zastąpi dziecku matki...

Kiedy Marysia w 2743 odcinku "Barw szczęścia" zagorączkuje zmartwiony Hubert poprosi o pomoc Agatę (Natalia Zambrzycka). Siostra stanie u boku brata, ale sytuacja się skomplikuje, bo kontakt z Klarą się urwie... Jaką cenę zapłaci rodzina Pyrków za karierę Klary w USA?

Barwy szczęścia. Dramat w domu Pyrków! Hubert i Agata dostaną straszne wieści o Marku. Wkroczy policja
Najnowsze