Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2708: Ohydny Bartosz po brutalnym ataku na Klarę oskarży ją o próbę gwałtu - ZDJĘCIA

2022-11-16 14:51

W 2708 odcinku "Barw szczęścia" Klara (Olga Jankowska) nie zdoła dojść do siebie po tym jak pijany Bartosz (Artur Bocheński) próbował ją po zgwałcić! Nieobliczalny szef marketingu wydawnictwa, dla którego Pyrka pisze erotyczne książki nie będzie miał sobie nic do zarzucenia. Nie dość, że bezczelnie przeprosi Pyrkę za to, że puściły mu hamulce, to jeszcze w 2708 odcinku "Barw szczęścia" oskarży Klarę, że to ona go sprowokowała, bo dała mu nadzieję na romans. Ostra reakcja Klary doprowadzi do tego, że Bartosz poskarży się na nią prezesowi Jareckiemu (Maciej Mikołajczyk). Wprost oskarży Pyrkę, że to ona chciała go zgwałcić. Sprawa będzie miała szokujący ciąg dalszy.

"Barwy szczęścia" odcinek 2708 - wtorek, 6.12.2022, o godz. 20.10 w TVP2

Próba gwałtu na Klarze w 2708 odcinku "Barw szczęścia" w oczach Bartosza będzie niczym innym jak "wyrafinowanym" sposobem uwiedzenia Pyrki. Na szczęście Klara obroni się przed Bartoszem, ale nie przewidzi jednego, że odtrącony mężczyzna będzie zgrywał ofiarę i to ją obwini o to, co zaszło w hotelowym pokoju! W 2708 odcinku "Barw szczęścia" Klara nie przyjmie przeprosin Bartosza, kiedy ten zacznie tłumaczyć się z tego, że chciał ją zgwałcić. Odmówi też dalszej współpracy z szefem marketingu wydawnictwa nad promocją swojej erotycznej powieści "Dwanaście westchnień Emilii".

Jednak zboczeniec w 2708 odcinku "Barw szczęścia" nie przyjmie tego do wiadomości. Zjawi się u Pyrki z kwiatami, zapewniając, że był pijany i do tego dopuścił do głosu głęboko skrywane uczucia. - Wybacz mi. Poniosło mnie. Za dużo wypiłem. Puściły mi hamulce, ale to dlatego, że się w tobie zakochałem. Nie chcę już tego ukrywać - szepnie ze skuchą, lecz jak podaje światseriali.interia.pl Pyrka mu nie uwierzy i wyprosi go za drzwi.

Nagle zachowanie Bartosza gwałtownie się zmieni i w 2708 odcinku "Barw szczęścia" zarzuci Klarze, że dała mu nadzieję na romans, a może nawet miłość. - Nie możesz zaprzeczyć. Zbliżyliśmy się do siebie. Połączyła nas twoja książka. Praca przerodziła się w coś więcej. Pozwoliła nam się poznać... Dawałaś mi sygnały - doda.

Klara  w2708 odcinku "Barw szczęścia" z trudem powstrzyma wybuch gniewu. Uprzedzi Bartosza, że nie będzie z nim dłużej pracować i zrobi wszystko, by wyleciał z wydawnictwa. Krzyknie by się wynosił i postraszy go gazem pieprzowym.  Zaraz po powrocie do Warszawy w 2708 odcinku "Barw szczęścia" Pyrka powie o agresywnym zachowaniu Bartosza Jareckiemu. Szef wydawnictwa będzie chciał go zwolnić od razu.

Przebiegły, wstrętny Bartosz w 2708 odcinku "Barw szczęścia" zaskoczy Jareckiego inną wersją wydarzeń. Skłamie, że Klara próbowała go uwieść, molestowała go seksualnie i teraz mści się na nim za to, że odrzucił jej zaloty. - To ona próbowała mnie uwieść. Wczoraj wieczorem rzuciła się na mnie w swoim pokoju. Odmówiłem i uciekłem. Pewnie ją to ubodło i teraz próbuje się na mnie zemścić - pożali się Jareckiemu.

W ten sposób w 2708 odcinku "Barw szczęścia" Bartosz będzie chciał odegrać się na Klarze. Komu uwierzy Jarecki? Pyrka zagroził mu, że jeśli nie wyrzuci Bartosza, to ona zerwie współpracę z wydawnictwem i wniesie formalne oskarżenie przeciwko gwałcicielowi.

Barwy szczęścia. Klara omotana przez psychofana! Nieobliczalny Adamski zacznie od niewinnego prezentu
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze