Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2742: Natalia rozkocha w sobie milionera Cezarego. Fatalny finał ukartowanej randki - ZDJĘCIA

2023-01-17 14:58

W 2742 odcinku "Barw szczęścia" Natalia (Maria Dejmek) pozna milionera Cezarego Rawicza (Marcel Opaliński), z którym tak desperacko chce ją zeswatać matka Małgorzata (Adrianna Biedrzyńska). Samotny właściciel stadniny koni, syn Józefiny (Elżbieta Jarosik) wydaje się Małgorzacie idealną partią dla Natalii, kandydatem na ojca dla jej córki Lei (Lena Sobota). To właśnie Zwoleńska w 2742 odcinku "Barw szczęścia" ukartuje pierwszą randkę Natalii z Cezarym. Prawniczka od razu rozkocha w sobie milionera, ale jej on wcale się nie spodoba. Powód? Myślami Natalia będzie przy innym mężczyźnie Poznaj szczegóły.

"Barwy szczęścia" odcinek 2742 - wtorek, 24.01.2023, o godz. 20.10 w TVP2

Plan Małgorzaty w 2742 odcinku "Barw szczęścia" zadziała - Natalia i Cezary Rawicz wreszcie się spotkają. Oczywiście matka Natalii ukartuje wszystko tak, żeby bogaty właściciel stadniny, a tym bardziej jego matka Józefina nie odkryli, że padli ofiarami oszustwa Zwoleńskiej, która podaje się za wpływową właścicielkę firmy deweloperskiej. Wybierze się na spotkanie z Rawiczową do stadniny Cezarego, ale zabierze tam ze sobą także Natalię i Leę. Na miejscu prawniczka pozna Cezarego, który będzie się zauroczony od pierwszego wejrzenia. Od razu zaoferuje Zwoleńskiej prywatne lekcje jazdy konnej. Nie tylko dla niej, ale także dla Lei.

Tyle tylko, że Natalia w 2742 odcinku "Barw szczęścia" nie będzie wcale oczarowana ani Cezarym, ani jego majątkiem. Wciąż bowiem będzie myślała o Klemensie (Sebastian Perdek) i sprawie, którą prowadzą przeciwko sobie w sądzie. Tymczasem Małgorzata zapędzi się coraz bardziej w swoich kłamstwach, żeby połączyć Natalię i Cezarego. Zdobędzie sympatię Rawicza, Józefina jeszcze przez długi czas nie domyśli się, że Małgorzata coś kręci, więc Zwoleńska będzie niemal pewna, że jej córkę połączy z milionerem wielka miłość. Na jednym spotkaniu Natalii i Cezarego w 2742 odcinku "Barw szczęścia" się nie skończy.

To już pewne, że w kolejnych odcinkach "Barw szczęścia" Natalia z Leą odwiedzą jeszcze stadninę Rawicza. Zwoleńska wreszcie zorientuje się, że jej matka macza palce w tej znajomości

M jak miłość. Basia znów się zakocha. Nie będzie już czekała na Dawida
Najnowsze