Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2736: Patryk pożałuje nocy z 14-letnią Eweliną! Ojciec dziewczynki nie uwierzy, że nie było seksu - ZDJĘCIA

2023-01-11 15:47

W 2736 odcinku "Barw szczęścia" Patryk (Konrad Skolimowski) zostanie oskarżony o haniebny czyn! Ojciec Eweliny (Amelia Listwoń) nie będzie mógł zrozumieć, co nauczyciel historii robił w jego domu podczas nocy. Nie uwierzy, że Jezierski miał czyste intencje, a wręcz przeciwnie, od razu pomyśli, że Patryk upił i wykorzystał jego córkę! W 2736 odcinku "Barw szczęścia" w całą sprawę zaangażuje się Niedzielska (Marta Juras), która już wcześniej ostrzegała Jezierskiego, że kontakt z 14-latką przysporzy mu problemów.

"Barwy szczęścia" odcinek 2736 - poniedziałek, 16.01.2023, o godz. 20.10 w TVP2

Patryk oberwie za noc z 14-letnią Eweliną. Ojciec dziewczyny, Markowski (Piotr Chys) oskarży nauczyciela o wykorzystanie jego córki i nie dotrze do niego, że to właśnie on stanowi przyczynę jej problemów. Jezierski faktycznie spędzi noc w domu Markowskiego, ale tylko dlatego, że uratuje Ewelinę, kiedy ta sięgnie po alkohol i upije się. Będzie wymagała pomocy, dlatego Jezierski i Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) zaniosą ją do domu i przypilnują do rana. Markowski nie uwierzy w taką wersję wydarzeń i uzna, że Jezierski przekroczył wszelkie granice. W całą sprawę zaangażuje się Niedzielska, bo Markowski obieca wywołanie skandalu na szeroką skalę.

- W tej chwili dociera do mnie tylko jedno: spędził pan noc u czternastolatki - jak podaje światseriali.interia.pl, tak właśnie nakreśli sytuację dyrektorka w 2736 odcinku "Barw szczęścia". - Był pan tam pod nieobecność rodziców. Ona... nietrzeźwa. I pan... - doda, a sprawa naprawdę wyda się przekreślająca dla Patryka. - Nie byłem tam sam, tylko z moją dziewczyną. Do niczego nie doszło - wyjaśni na swoją obronę, co niewiele da. 

Markowski urządzi aferę Patrykowi w 2736 odcinku "Barw szczęścia"

Ojciec Eweliny osobiście pojawi się w szkole i nie uwierzy, że Jezierski bezinteresowanie zajął się jego córką. 

- Zachował się pan skrajnie nieodpowiedzialnie. Pana obowiązkiem było poinformowanie o wszystkim rodziców! - wykrzyczy Jezierskiemu prosto w twarz.

- Pana obowiązkiem było zapewnienie córce opieki. Więc proszę, z łaski swojej, nie zarzucać mi nieodpowiedzialności  - nauczyciel nie pozostanie mu dłużny. 

- Jesteś bezczelny, gówniarzu! - usłyszy w odpowiedzi ostre słowa. 

Patryk i Markowski nie dojdą do porozumienia, Jezierski wyjdzie na najgorszego i zacznie myśleć, że straci pracę. Niedzielska sama zauważy, że mężczyzna nie popuści tak łatwo tej sprawy, a cała sytuacja naprawdę nie będzie wyglądała zbyt dobrze dla Patryka. 

Barwy szczęścia, odcin3k 2731, ZWIASTUN. Agata wpadnie na pocałunek Patryka z Oliwką! Pierwsza noc Renaty z Kodurem
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze