Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2733: Patryk trafi na dywanik dyrektorki! Niedzielska przyłapie go na gorącym uczynku z 14-letnią Eweliną - ZDJĘCIA

2023-01-10 14:01

W 2733 odcinku "Barw szczęścia" (emisja w środę 11.01.2023 o 20.10 w TVP2) Patryk (Konrad Skolimowski) w końcu się doigra! Co prawda, Jezierski ograniczy swoje kontakty z Eweliną (Amelia Listwoń), ale nie będzie umiał przejść obojętnie wobec problemów 14-latki, którą znów zacznie otaczać swoją troską i to na oczach wszystkich! W 2733 odcinku "Barw szczęścia" bliski kontakt nauczyciela z uczennicą nie ujdzie uwadze Gabrysi (Marta Juras), która będzie świadkiem ich zbliżenia. Niedzielska natychmiast wezwie do siebie Jezierskiego na dywanik i da mu ostrą reprymendę! Co z niej wyniknie? Sprawdźcie, co już wiemy i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2733 - środa, 11.01.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2733 odcinku "Barw szczęścia" Patrykowi zrobi się żal Eweliny, w związku z czym złamie swoje postanowienia. Jezierski zrozumie, że przekroczył granicę uczeń-nauczyciel i postanowi ograniczyć swoje kontakty z 14-latką. Patryk nie tylko zablokuje numer Eweliny, aby nastolatka nie wysyłała mu więcej prywatnych zdjęć, ale również nie przyjmie od niej własnoręcznie przygotowanego prezentu, który wcześniej sam zachwalał. Jednak podejście Patryka szybko się zmieni, gdy pozna ojca 14-latki. Wówczas Jezierski zda sobie sprawę, dlaczego Ewelina jest tak nieszczęśliwa i dopiero u jego boku odnalazła zrozumienie.W 2733 odcinku "Barw szczęścia" Patryk nie będzie mógł przejść obok tego obojętnie i postanowi pomóc nastolatce, którą na oczach wszystkich złapie za rękę, czego świadkiem będzie również sama dyrektorka szkoły!

W 2733 odcinku "Barw szczęścia" Niedzielska natychmiast zaprosi Jezierskiego na rozmowę do swojego gabinetu, gdzie już na wstępie zarzuci mu, że ma zbyt bliskie relacje z uczniami.

- Panie Patryku, nie będę owijać w bawełnę, ma pan świetny kontakt z uczniami - zacznie Gabrysia.

- Bardzo dziękuję - ucieszy się Patryk

- Jednak za bliski moim zdaniem. Jako nauczyciel musi pan wyznaczać granicę, żeby unikać fizycznych interakcji z uczniami - doda po chwili.

Oczywiście, Patryk w 2733 odcinku "Barw szczęścia" będzie innego zdania, ale wtedy nie będzie jeszcze świadomy, że Gabrysia przyłapała go na gorącym uczynku z Eweliną, co w jej odczuciu było wyraźnym nadużyciem!

- Nie rozumiem - powie zmieszany.

- Widziałam dzisiaj jak złapał pan za rękę jedną uczennicę - wytknie mu dyrektorka.

- Tak, bo chciałem ją zatrzymać, aby z nią porozmawiać - wyjaśni Jezierski.

Wówczas w 2733 odcinku "Barw szczęścia" Gabrysia, podobnie z resztą jak Oliwka, uświadomi Patryka, że na zbyt wiele pozwala sobie w kontaktach z uczniami, co później może go słono kosztować. Dopiero wtedy Jezierski zrozumie, że faktycznie się zagalopował...

- Nie było innego sposobu? Uczniowie mogą to odczytać inaczej i będzie miał pan z tego powodu kłopoty. Ja również - wytłumaczy mu.

- Przepraszam, to był taki impulsywny odruch - stwierdzi.

Jednak Niedzielska w 2733 odcinku "Barw szczęścia" będzie musiała mieć pewność, że Jezierski wszystko dobrze zrozumiał i tak łatwo nie odpuści. Gabrysia zacznie dopytywać Patryka o szczegóły jego relacji z Eweliną i wtedy nauczyciel w końcu przyzna dyrektorce, że jego zachowanie jest spowodowane problemami, jakie 14-latka ma w domu, co Niedzielska osobiście postanowi sprawdzić i szybko przekona się, że Jezierski się nie mylił!

- A ma pan jakiś problem z tą uczennicą, że musiał ją pan łapać za rękę, żeby zatrzymała się na rozmowę? - dopyta Gabrysia.

- Z Eweliną? Nie, myślę, że ona ma problemy w domu - zdradzi Patryk.

Barwy szczęścia, odcinek 2723: Tak się zacznie flirt 14-letniej Eweliny z Patrykiem. Nastolatka pozawoli sobie na dziwne teksty - WIDEO
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze