Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2732: Patryk nie przyjmie prezentu od Eweliny! Urwie kontakt z 14-latką – ZDJĘCIA

2023-01-10 12:37

W 2732 odcinku "Barw szczęścia" (emisja we wtorek 10.01.2023 o 20.10 w TVP2) Ewelina (Amelia Listwoń) nie ustanie w swoich próbach zdobycia Patryka (Konrad Skolimowski) i pozwoli sobie na więcej. Nastolatka wręczy nauczycielowi własnoręcznie zrobioną bransoletkę, którą wcześniej w całej okazałości zaprezentowała nauczycielowi na swojej nodze. Jednak Jezierski w w 2732 odcinku "Barw szczęścia" po ostrzeżeniach Oliwki (Wiktoria Gąsiewska) nie przyjmie prezentu od Eweliny i da jej jasno do zrozumienia, że przekroczenie granicy uczeń-nauczyciel było straszliwym błędem i muszą ograniczyć swoje kontakty, czego 14-latka nie będzie mogła zrozumieć. Zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2732 - wtorek, 10.01.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2732 odcinku "Barw szczęścia" Patryk zmieni swoje podejście wobec 14-letniej Eweliny. Po rozmowie z Oliwką, Jezierski zrozumie, że pozwolił nastolatce na zbyt wiele i znacząco przekroczył granicę uczeń-naczyciel, której powinien się wystrzegać. Szczególnie, że podał uczennicy swój numer telefonu, co Ewelina wykorzystała do wymiany prywatnych zdjęć ze swoim nauczycielem, w co Patryk dał się wciągnąć. W 2732 odcinku "Barw szczęścia" 14-latka nie odpuści i wciąż będzie próbowała uwieść nauczyciela, ale tym razem spotka się z nieoczekiwanym sprzeciwem, bo Jezierski nie będzie chciał przyjąć od niej prezentu.

- Panie Patryku! - zawoła go Ewelina, po czym poda mu pudełeczko.

- To nie jest najlepszy pomysł - uzna nauczyciel.

Jednak w 2732 odcinku "Barw szczęścia" Ewelina tak łatwo nie odpuści i wyjaśni Patrykowi, że w środku znajduje się własnoręcznie przygotowana przez nią bransoletka, przez co uda jej się go złamać!

- Sama zrobiłam, niech pan zobaczy. To nic drogiego - zachęci go, po czym Jezierski zdecyduje się obejrzeć prezent.

- Ciekawe, ale ja nie mogę tego przyjąć. Proszę - przyzna, ale odda jej pudełeczko.

Ewelina w 2732 odcinku "Barw szczęścia" nie będzie mogła zrozumieć zachowania Patryka. Tym bardziej, że podaruje mu bransoletkę, którą wcześniej nauczyciel sam pochwali, ale właśnie w tym będzie leżał problem, bo Jezierski przekroczy granicę, jaka powinna ich dzielić!

- Ale jak to? Pan mi napisał, że panu się podoba - zdziwi się 14-latka.

- I to był mój błąd. To więcej się nie powtórzy - zapewni ją.

Dopiero wtedy w 2732 odcinku "Barw szczęścia" Ewelina zrozumie, dlaczego Patryk zablokował jej numer i zaczął jej unikać. Nauczyciel wyjaśni uczennicy, że podał im kontakt do siebie, aby ułatwić kontakt w nagłych przypadkach, a nie po to, aby wysyłać mu prywatne wiadomości, które zdecydowanie nie są na miejscu!

- To dlatego pan mnie zablokował. Wszystkie połączenia mi odrzucało - uzna Ewelina.

- Ja podałem mój numer na kółku tylko i wyłącznie, aby do mnie dzwonić w awaryjnych sytuacjach... Ewelina, ty skup się na nauce, a nie na wysyłaniu mi zdjęć bransoletek na twojej nodze, dobrze? - poprosi Patryk, ale 14-latka w 2732 odcinku "Barw szczęścia" wciąż nie będzie mogła pogodzić się z jego decyzją.

- Ale przecież sam pan mówił, abym robiła to, co lubię - wytknie mu.

- Tak i nadal cię do tego zachęcam, tylko, że ja jestem twoim nauczycielem. Taką bransoletkę możesz dać koledze. Leć już do sali - zakończy temat.

Barwy szczęścia, odcinek 2723: Tak się zacznie flirt 14-letniej Eweliny z Patrykiem. Nastolatka pozawoli sobie na dziwne teksty - WIDEO
Najnowsze