Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2734: Tragedia zniszczy szczęście Oliwki i Patryka. Spędzi noc z 14-letnią uczennicą. Wszystko nagra jej ojciec - ZDJĘCIA

2023-01-04 9:00

W 2734 odcinku "Barw szczęścia" Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) i Patryk (Konrad Skolimowski) nie będą mogli długo cieszyć się swoim szczęściem, bo na zakochanych spadną tragiczne wydarzenia podczas romantycznej randki w parku nad rzeką. Miłosna sielanka tej pary skończy się gdy wypatrzy ich zauroczona Patrykiem 14-letnia uczennica Ewelina (Amelia Listwoń). Najpierw razem z kolegami zacznie podglądać Jezierskiego z dziewczyną, a później w 2734 odcinku "Barw szczęścia" upije się do nieprzytomności, że nauczyciel woli inną. Finał pijackiego wypadu uczniów będzie taki, że Patryk i Oliwka będą musieli ratować Ewelinę. Wpakują się w poważne kłopoty! Ojciec Eweliny nie daruje tego Jezierskiemu. Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA z 2734 odcinka "Barw szczęścia".

"Barwy szczęścia" odcinek 2734 - czwartek, 12.01.2023, o godz. 20.10 w TVP2

Randka Oliwki i Patryka w 2734 odcinku "Barw szczęścia" z dramatycznym zakończeniem i ryzykowną decyzją, która wpłynie na najbliższą przyszłość zakochanych. Początkowo nic nie będzie zapowiadało tragedii. Oliwka i Patryk postanowią spędzić romantyczne, upojne chwile nad rzeką w parku, nieświadomi tego, że są tam obserwowani przez uczniów Jezierskiego. Miłosne igraszki pary nie umkną uwadze Ewelinie, Ewie (Gabriela Ziembicka), Aleksowi (Hubert Wiatrowski) i jeszcze jednemu koledze. Zaczają się na zakochanych w krzakach, by podglądać ich z ukrycia.

Na szczęście w 2734 odcinku "Barw szczęścia" Patryk w porę zorientuje się, że on i Oliwka są obserwowani przez grupkę nastolatków. Rozpozna w nich swoich uczniów.  Ewa i Ewelina przeproszą nauczyciela, że wcale nie chcieli przeszkadzać, trafili tu przypadkiem i nic nie wiedzieli. Po chwili odejdą, ale rozżalona Ewelina w 2734 odcinku "Barw szczęścia" nie pogodzi się z tym, że Patryk jest związany z Oliwką, a ona nie ma u niego żadnych szans. Za namową kolegów 14-latka sięgnie po alkohol i wkrótce straci przytomność.

Pechowo dla Patryka w 2734 odcinku "Barw szczęścia" to właśnie on znajdzie nieprzytomną Ewelinę i otoczy uczennicę troskliwą opieką. Nie posłucha Oliwki, która poradzi mu, żeby zadzwonili po pogotowie i zawiadomili rodziców Eweliny. Jezierski uzna, że lepiej zawieźć ją do domu i ukryć prawdę o pijackim wyskoku 14-latki przed jej rodzicami, by dziewczyna nie miała problemów. Jednego Patryk w 2734 odcinku "Barw szczęścia" nie przewidzi. Ojciec Eweliny, Markowski (Piotr Chys), zainstalował w domu monitoring. Dzięki nagraniom zobaczy, jak nauczyciel niesie jego pijaną córkę na rękach i układa w łóżku. Do tego Patryk przekona Oliwkę, by zostali w domu 14-latki na noc, do czasu aż uczennica się ocknie. Niestety Jezierskiego czekają za to poważne kłopoty. Akcja ratunkowa pijanej 14-latki nie wyjdzie mu na dobre.

Barwy szczęścia. Pierwsza randka Renaty i Kodura! Zabierze ją w zaskakujące miejsce
Najnowsze