Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2725: Biniu zabił Prota! Aresztują go razem z Renatą i oczyszczą Jowitę z zarzutów

2022-12-13 18:55

W 2725 odcinku "Barw szczęścia" podejrzany Biniu (Adam Stępnicki) zostanie złapany przy brawurowej akcji Kodura (Oskar Stoczyński) i Renaty (Anna Mrozowska). Zeznania Kuczmy (Arkadiusz Nader) z dnia zabójstwa Prota (Andrzej Michalski) zmienią bieg wydarzeń i stanie się jasne, że Biniu jest winny! Jowita (Magdalena Żak) siedzi za kratami za coś, czego nie zrobiła. W 2725 odcinku "Barw szczęścia" Biniu nie domyśli się, że zaraz zgarnie go policja i nadal będzie podrywał Renatę. Akcja aresztowania przebiegnie szybko, a finał może być tylko jeden.

"Barwy szczęścia" odcinek 2725 - piątek, 30.12.2022, o godz. 20.10 w TVP2

To Biniu powinien siedzieć w więzieniu, a nie niewinna Jowita. Kodur długo pracuje nad śledztwem dotyczącym zabójstwa Prota i od jakiegoś czasu ma na celowniku podejrzanego Binia. Renata pomaga komisarzowi w śledztwie i umawia się z bandytą, a on nie domyśla się, że jest pod obserwacją. Bieg wydarzeń w 2725 odcinku "Barw szczęścia" zmienią zeznania Kuczmy. Jak podaje portal światseriali.interia.pl. sąsiad Grzelaków będzie bardzo wystraszony, ale potwierdzi, że to Biniu jest winny, a nie Jezierska.Kuczma przyzna, że w noc zabójstwa Prota widział moment, kiedy podejrzani mężczyźni układali pijaną Jowitę na ławce, a kiedy podszedł do nich Prot i próbował zadzwonić po pomoc, otrzymał cios w tył głowy, a jego ciało wyrzucono do wody. Kuczma spanikował i uciekł. 

- Nic więcej nie wiem, przysięgam. Zaraz uciekłem, nie chciałem, żeby i mnie do wody wrzucili - cytuje słowa Kuczmy portal światseriali.interia.pl, a kiedy Kuczma zobaczy zdjęcie Binia na policji, aż zaniemówi! - Ja wszystko powiem jak na spowiedzi. Ale musicie go zamknąć, bo inaczej po mnie - doda spanikowany senior w 2725 odcinku "Barw szczęścia".

Biniu winny zabójstwa Prota! Aresztują go w 2725 odcinku "Barw szczęścia"

Kiedy Kuczma będzie zeznawał w 2725 odcinku "Barw szczęścia", Biniu i Renata wybiorą się do kina i na spacer. Marcin wyśle kelnerse smsa z informacją, że ma grać na zwłokę i nie dawać podejrzanemu uciec. Biniu zorientuje się, że Renata dostała jakąś szokującą wiadomość, ale kelnerka go oszuka. 

- Co jest? - zapyta się mężczyzna. - Nic. Jakaś głupia reklama - skomentuje Renata i faktycznie zrobi wszystko, by zatrzymać Binia i zająć go rozmową. Chłopak niczego nie będzie się spodziewał, aż nagle usłyszy krzyki.

- Na glebę! Już! - wrzaśnie funkcjonariusz, a kelnerka uda, że w ogóle nie wie co się dzieje. 

- Czego wy chcecie? On nic nie zrobił! To jakieś nieporozumienie - powie niby zdezorientowana Renata.

- Jesteś zatrzymany za współudział w zabójstwie.- wyjaśni Kodur i zabierze Binia na przesłuchanie. 

To prawdopodobnie oznacza, że Jowita niebawem wyjdzie na wolność. Biniu powinien odsiedzieć wyrok, ale jeszcze nie wiadomo, czy po drodze nie wydarzą się kolejne niespodzianki.

Barwy szczęścia, odcinek 2712: Pożegnalna rozmowa Oliwki i Kajtka! Już nigdy nie będą razem
Najnowsze