Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2725: Jowita nieprzytomna w noc zabójstwa Prota! Sama mogła umrzeć! Nowy świadek wskaże mordercę

W 2625 odcinku "Barw szczęścia" wyjdzie na jaw, że Jowita (Magdalena Żak) nie mogła zabić Prota (Andrzej Michalski), bo była nieprzytomna! Co więcej, niewiele brakowało, aby młoda Jezierska sama została zamordowana! Nowy świadek zdradzi Kodurowi (Oskar Stoczyński) wszystkie szczegóły strasznej nocy, w której bezwzględny morderca zaczął zabijać. Czy Jowita będzie już bezpieczna w 2625 odcinku "Barw szczęścia"?

"Barwy szczęścia" odcinek 2725 - piątek, 30.12.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2625 odcinku "Barw szczęścia" komisarz Kodur przesłucha nowego świadka w sprawie o zabójstwo Prota. Okaże się, że znienawidzony przez wszystkich w Borkach Kuczma (Arkadiusz Nader) był na miejscu zbrodni tej strasznej nocy i widział wszystko na własne oczy! Już na pierwszym przesłuchaniu na jaw wyjdzie, że Jowita nie mogła zabić przyjaciela, bo sama leżała obok kompletnie nieprzytomna! Co teraz będzie z młodą Jezierską?  

Kuczma w 2625 odcinku "Barw szczęścia" wyzna, że w noc morderstwa Prota zobaczył w parku nad rzeką Binia (Adam Stępnicki) oraz Jowitę, Jednak świadek będzie pewny, że dziewczyna była kompletnie nieprzytomna - zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Jednak prawdziwym "hitem" zeznań Kuczmy w 2625 odcinku "Barw szczęścia" będzie informacja, że widział z ukrycia samo zabójstwo. Jowita nie tylko nie zamordowała Prota, ale być może była następna na liście Binia! Czy teraz będzie już bezpieczna?

Ujawniamy: Biniu w kolejnych odcinkach "Barw szczęścia" nie przyzna się do winy i "będzie szedł w zaparte" podczas przesłuchań Kodura. Nie wiadomo, czy policja nie będzie musiała go wypuścić wobec braku twardych dowodów... Czy Jowita także opuści więzienie i narazi się na niebezpieczeństwo?

Zobacz też: Barwy szczęścia, odcinek 2713: Naćpana Weronika popełni samobójstwo?! Po kłótni z Modrzyckim będzie chciała rzucić się z mostu – ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Dramat w domu Pyrków! Hubert i Agata dostaną straszne wieści o Marku. Wkroczy policja
Najnowsze