Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2719: Patryk za seks z Justina z Agatą zagrozi mu śmiercią! Skotnicki zrobi z Pyrki latawicę!

2022-12-06 15:34

Tak wściekłego Patryka (Konrad Skolimowski) jak w 2719 odcinku "Barw szczęścia" dawno nikt nie widział! Jezierski dowie się o wspólnej nocy Agaty (Natalia Zambrzycka) i Justina (Jasper Sołtysiewicz) i nie uwierzy, że nie doszło między nimi do seksu. Patryk w 2719 odcinku "Barw szczęścia" zaatakuje Kanadyjczyka i zagrozi mu śmiercią! Będzie tak wściekły, że rozmowa przerodzi się w prawdziwą jatkę. Justin przesadzi, kiedy próbując się wybielić przed przyjacielem, zrobi z Agaty pierwszą lepszą i zasugeruje, że to wszystko jej wina!

"Barwy szczęścia" odcinek 2719 - środa, 21.12.2022, o godz. 20.10 w TVP2

Patryk wpadnie w szał, kiedy odkryje prawdę o pijackim wyskoku byłej narzeczonej i Justina. Ta dwójka nigdy za sobą nie przepadała, Pyrka jeszcze podczas związku z Jezierskim odradzała chłopakowi przyjaźń z Kanadyjczykiem, a w kolejnych odcinkach "Barw szczęścia" połączy ją coś więcej z przystojnym Skotnickim. Sami nie będą wiedzieli, co właściwie zaszło po pijackiej imprezie ze znajomymi z pracy Agaty, gdzie alkohol zrobił swoje. Patryk będzie pewny, że doszło do seksu byłej narzeczonej i przyjaciela, a tego nie odpuści. 

- To nieporozumienie - cytuje portal światseriali.interia.pl wyjaśnienia Kanadyjczyka. - Nieporozumienie? - prychnie Patryk. - Śpisz z moją byłą dziewczyną przez nieporozumienie? To co robiliście w nocy? Graliście w chińczyka? A może w makao? - zakpi Jezierski, a kolega wyjaśni mu, że obudził się obok Agaty ubrany, a do seksu nie doszło.

- Mam rozumieć, że ściągnąłeś Agatę do hotelu, bo po prostu chcieliście obok siebie poleżeć? (...) Ziomuś, najpierw startujesz do Lilly, chociaż wiesz, że dopiero co rozstała się z Kajtkiem, a teraz do Agaty? Co ty odwalasz? Mścisz się za coś na kumplach? - ostro skomentuje Patryk i na tym się nie skończy. 

- Jeśli jeszcze raz tak ci wyjdzie, to od razu spieprzaj i udawaj trupa. Bo drugiej takiej akcji już ci nie daruję! - skwituje zachowanie Justina Patryk w 2719 odcinku "Barw szczęścia" i jawnie mu zagrozi! Kanadyjczyk zrozumie, że nie ma co robić sobie żartów i ściemniać Jezierskiemu. Chociaż według niego do seksu nie doszło, Patryk będzie innego zdania. 

Justin zrobi z Agaty latawicę w 2719 odcinku "Barw szczęścia"

Kanadyjczyk doleje oliwy do ognia, kiedy w 2719 odcinku "Barw szczęścia" uzna, że występek z nocy z Agatą to nic nieznaczący "przelot z eks" i nie może wpłynąć na ich dalszą przyjaźń. 

- Nie ma już między nami żadnej przyjaźni - postawi sprawę jasno Patryk. - Ta eks to kobieta, z którą byłem kilka lat. Nigdy nie dorośniesz do takich związków. I nigdy nie zrozumiesz, o co mi chodzi. Spadaj - skwituje zachowanie Justina i wydaje się, że to koniec tej relacji. 

Barwy szczęścia. Patryk pocałuje Oliwkę, a Agata będzie na to patrzeć! To się źle skończy! - ZDJĘCIA
Najnowsze