Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2719: Koniec wielkiej przyjaźni Patryka i Justina. Chodzi nie tylko o Agatę – ZDJĘCIA, WIDEO

Kiedy w 2719 odcinku "Barw szczęścia" Patryk (Konrad Skolimowski) usłyszy, że jego była narzeczona Agata (Natalia Zambrzycka) spędziła noc w hotelu Stańskich z Justinem (Jasper Sołtysiewicz) wpadnie w szał! Nic dziwnego - rywalizacja o względy tej samej dziewczyny to jedno, ale przespać się z narzeczoną przyjaciela - to potrafi tylko Skotnicki. Zapowiada się na to, że ten skandaliczny czyn zakończy w w 2719 odcinku "Barw szczęścia" wieloletnią przyjaźń Patryka i Justina. Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2719 - środa, 21.12.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2719 odcinku "Barw szczęścia" Patryk dowie się od Oliwki (Wiktoria Gąsiewska), że jego była narzeczona Agata spędziła noc w hotelu Stańskich z Justinem (Jasper Sołtysiewicz)! Nic dziwnego, że młody Jezierski wpadnie w szał i ostatecznie postanowi rozmówić się z przyjacielem. Jezierski i Skotnicki nie raz rywalizowali o względy tej samej dziewczyny, ale przespać się z narzeczoną, nawet już tylko byłą, najlepszego kumpla - do tego0 zdolny okaże się tylko Justin! I to się skończy źle. 

Patryk w 2719 odcinku "Barw szczęścia" powie Justinowi wprost, co myśli o jego nocnej "przygodzie" z Agatą. Jak będzie przebiegała ta dramatyczna rozmowa poinformował jako pierwszy swiatseriali.interia.pl. 

- To nieporozumienie - mruknie tylko Justin, kiedy Patryk zapyta go, czy ma coś na sumieniu.

- Nieporozumienie?! - wścieknie się jeszcze bardziej Jezierski. - Śpisz z moją byłą dziewczyną przez nieporozumienie?!.

Justin w 2719 odcinku "Barw szczęścia" zapewni Patryka, że nie spał z Agatą i właśnie na tym polega nieporozumienie. Wszyscy już plotkują, że połączył ich w nocy namiętny seks, a to w ogóle nie jest prawda - będzie twierdził Justin. Patryk nie uwierzy w takie łatwe zapewnienia przyjaciela i zaatakuje ponownie. 

- To co robiliście w nocy? Graliście w chińczyka? A może w makao? 

- Byliśmy trochę wcięci, ale wszystko wskazuje na to, że do żadnego seksu na nie doszło..No i... obudziliśmy się ubrani - skłamie w żywe oczy Justin Patrykowi - zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ.

- Mam rozumieć, że ściągnąłeś Agatę do hotelu, bo po prostu chcieliście obok siebie poleżeć? - zapyta Patryk w 2719 odcinku "Barw szczęścia" . - Ziomuś, najpierw startujesz do Lilly, chociaż wiesz, że dopiero co rozstała się z Kajtkiem, a teraz do Agaty? Co ty odwalasz? Mścisz się za coś na kumplach?!

Skotnicki będzie chciał jak najszybciej zakończyć rozmowę na temat Agaty w 2719 odcinku "Barw szczęścia". Niestety, chcąc uciąć temat popełni poważny błąd i rzuci od niechcenia: - Tak jakoś wyszło... Patryk zareaguje na tekst wybuchem prawdziwej furii.

- Jeśli jeszcze raz tak ci wyjdzie, to od razu spieprzaj i udawaj trupa. Bo drugiej takiej akcji już ci nie daruję! - wykrzyczy Patryk Justinowi prosto w twarz. Skotnicki dogoni przyjaciela i złapie go za ramię.- Weź tę rękę, zanim ci ją przetrącę - warknie tylko Jezierski.

Justin w tym momencie zorientuje się, że "żarty się skończyły", więc zacznie niemalże prosić. żeby "jakiś tam przelot" z jego eks nie zniszczył ich męskiej przyjaźni.

- Nie ma już między nami żadnej przyjaźni Ta "eks" to kobieta, z którą byłem kilka lat. Nigdy nie dorośniesz do takich związków. I nigdy nie zrozumiesz, o co mi chodzi. Spadaj - odpowie Patryk i odejdzie w swoją stronę.

Nie przegap: Barwy szczęścia. Dramat w domu Pyrków! Hubert i Agata dostaną straszne wieści o Marku. Wkroczy policja? – ZDJĘCIA, WIDEO

Barwy szczęścia. Patryk pocałuje Oliwkę, a Agata będzie na to patrzeć! To się źle skończy! - ZDJĘCIA
Najnowsze