Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2718: Agata odtrąci Justina po szalonej nocy! Oliwka zdradzi ich sekret – ZDJĘCIA

2022-12-20 15:45

W 2718 odcinku "Barw szczęścia" (emisja we wtorek 20.12.2022 o 20.10 w TVP2) Agata (Natalia Zambrzycka) i Justin (Jasper Sołtysiewicz) tak zaszaleją na urodzinach sekretarki Dagmary (Paulina Kowalska), że obudzą się dopiero późnym popołudniem w hotelu Stańskich. Pyrka i Skotnicki będą tak skacowani, że nie będą nawet pamiętać, co zaszło między nimi poprzedniej nocy. Jednak w 2718 odcinku "Barw szczęścia" jedno dla Agaty stanie się jasne - ona i Justin nie mogą być razem! Po wspólnej nocy Pyrka zdecydowanie odrzuci Skotnickiego, ale ich tajemnica i tak się wyda za sprawą Oliwki (Wiktoria Gąsiewska)! Zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2718 - wtorek, 20.12.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2718 odcinku "Barw szczęścia" Agata znów ostro zaszaleje na firmowej imprezie, na którą przez przypadek zaprosi również Justina! Pyrka przez pomyłkę doda Skotnickiego do grupy osób z pracy, które zmówią się, aby wieczorem świętować urodziny sekretarki Dagmary. Oczywiście, Justin szybko wyjaśni to nieporozumienie, ale mimo to zjawi się na imprezie i będzie świetnie bawił się w towarzystwie Agaty. Do tego stopnia, że następnego dnia w 2718 odcinku "Barw szczęścia" Pyrka i Skotnicki obudzą się obok siebie w łóżku w hotelu Stańskich, ale oboje będą tak skacowani, że zupełnie nie będą mieli pojęcia, czy zeszłej nocy uprawiali seks! Justin będzie jedynie pamiętał, że całowali się w taksówce, ale później jego film również się urwie.

W 2718 odcinku "Barw szczęścia" Agata po wspólnej nocy z Justinem spróbuje szybko wymknąć się z hotelu, gdyż odkryje, że spóźniła się na ważne spotkanie w pracy. Skotnicki pierwszy wyjdzie z pokoju, a chwilę po nim to samo uczyni Pyrka tylko, że ta w holu natknie się na Oliwkę. Oczywiście, Zbrowska nie przepuści okazji i rzuci niemiły komentarz w kierunku niedoszłej narzeczonej Patryka (Konrad Skolimowski), jednak Agata nie będzie chciała z nią wchodzić w żadne dyskusje. Niestety, chwilę później w 2718 odcinku "Barw szczęścia" Oliwka usłyszy rozmowę Justina z recepcjonistką i domyśli się, że Agata spędziła noc w hotelu właśnie z Justinem!

Tuż po pracy w 2718 odcinku "Barw szczęścia" Agata postanowi spotkać się z Justinem, aby wyjaśnić ostatnie nieporozumienie. Pyrka otwarcie da kosza Skotnickiemu, którego decyzja dziewczyny ogromnie dotknie, bo będzie liczył na coś więcej. Szczególnie, że nie uda mu się relacja z Lilly (Mayu Gralińska Sakai), która wciąż będzie zakochana w Kajtku (Jakub Dmochowski)...

- Justin spotkałam się z tobą, aby wyjaśnić sytuację między nami - zacznie Agata.

- Brzmi groźnie - zaniepokoi się Justin.

- Nie, po prostu chciałabym, żebyś wiedział, że to była jednorazowa akcja - Pyrka postawi sprawę jasno.

- Proszę cię, jeszcze chociaż żeby jakaś akcja była - uzna Skotnicki.

- Dla mnie była. Nawet jeśli my nie... to po prostu się już więcej nie powtórzy - powie stanowczo.

- I co ja mam ci na to powiedzieć? - spyta załamany.

- Np. że nikt się nie dowie - zasugeruje, ale na to będzie już za późno!

Niestety, w 2718 odcinku "Barw szczęścia" Agacie i Justniowi nie uda się utrzymać ich wspólnej nocy w sekrecie. Wszystko przez to, że Oliwka przyłapie ich obojga w hotelu i połączy ze sobą wszystkie kropki, a rewelacjami z hotelu natychmiast pochwali się Madzi (Natalia Sierzputkowska), a później ta powie o wszystkim Patrykowi!

- Z tym może być ciężko - stwierdzi.

- Aha, czyli już się komuś pochwaliłeś, tak? - oburzy się.

- Nie, no proszę cię, za kogo ty mnie masz. Po prostu Oliwka nas rano widziała. Najpierw ciebie potem mnie no i się domyśliła - wyjaśni jej.

Barwy szczęścia. Agata przez Justina zupełnie straci głowę. Hubert nie uwierzy w cudowną przemianę
Najnowsze