Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2717: Bożena i Bruno po aresztowaniu Zaborskiego zrobią porządek z Karoliną. Pozbędą się jej z hotelu? - ZDJĘCIA

2022-12-04 21:42

W 2717 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Bożena (Marieta Żukowska) i Bruno (Lesław Żurek) nie zaznają spokoju pomimo aresztowania Rafała Zaborskiego (Wojciech Solarz). Powód? Były wspólnik Bruna, porywacz syna Stańskich wyciągnie na jaw sprawy z jego kryminalnej przeszłości, usiłując mu zaszkodzić i wsadzić do więzienia. Jakby tego było mało w 2717 odcinku "Barw szczęścia" rozstrzygną się także losy Karoliny (Marta Dąbrowska), kochanki Zaborskiego, która pomoże policji w schwytaniu przestępcy. Czy jej także Stańscy pozbędą się z hotelu i swojego życia? Sprawdź, co się wydarzy!

"Barwy szczęścia" odcinek 2717 - poniedziałek, 19.12.2022, o godz. 20.10 w TVP2

Aresztowany Rafał Zaborski w 2717 odcinku "Barw szczęścia" spróbuje pogrążyć Bożenę i Bruna, żeby Stański podzielił jego los w więzieniu! Złoży zeznania na komendzie w sprawie napadu w parku na Bożenę, próby zabójstwa, a potem ujawni inspektorowi Marcinowi Kodurowi (Oskar Stoczyński) nieznane fakty z przeszłości Bruna. Wszystko po to, by wpakować największego wroga do więzienia. Porywacz syna Stańskich oskarży Bruna o to, że jest przestępcą, który wręczał łapówki, by zamknąć sprawę nielegalnego hazardu w hotelu. Choć Kodur nie uwierzy Zaborskiemu, to w 2717 odcinku "Barw szczęścia" Bruno przyzna się do winy!

Niepokój Bożeny o męża i ich rodzinę w 2717 odcinku "Barw szczęścia" doprowadzi do tego, że namówi ukochanego na wyjazd z miasta. Bruno uzna jednak, że nie może uciekać ze względu na Tadzia (Józio Trojanowski). Po zeznaniach Zaborskiego jego kochanka Karolina postanowi natychmiast zwolnić się z hotelu. Będzie pewna, że po tym co się stało w oczach Bożeny i Bruna pozostanie wspólniczką Rafała.

Co ciekawe w 2717 odcinku "Barw szczęścia" Stańscy powstrzymają Karolinę przed odejściem z pracy. Przy okazji podziękują jej za pomoc w zatrzymaniu Zaborskiego, bo przecież Karolina zgodziła się na układ z Kodurem, by dopaść Rafała. Małżonkowie zapewnią recepcjonistkę, że odzyskała ich zaufanie, że nie winią jej za to, co zrobił Rafał z ich synem, żeby zniszczyć im życie. Karolina zostanie w hotelu Stańskich, ale dopiero kolejne odcinki "Barw szczęścia" ujawnią, czy Bożena i Bruno nie pożałują tej decyzji.

Barwy szczęścia. Patryk pocałuje Oliwkę, a Agata będzie na to patrzeć! To się źle skończy! - ZDJĘCIA
Najnowsze