Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2717: Aresztowany Zaborski pogrąży Bożenę i Bruna. Zrobi ze Stańskiego przestępcę! - ZDJĘCIA

2022-11-29 10:59

W 2717 odcinku serialu "Barwy szczęścia" aresztowany Rafał Zaborski (Wojciech Solarz) złoży zeznania na komendzie policji i spróbuje wmówić inspektorowi Kodurowi (Oskar Stoczyński), że to on jest ofiarą spisku Bożeny (Marieta Żukowska) i Bruna (Lesław Żurek). Mało tego, bezczelny porywacz syna Stańskich oskarży największego wroga o to, że jest przestępcą, który wręczał łapówki, by zamknąć sprawę nielegalnego hazardu w hotelu. Tym samym Zaborski w 2717 odcinku "Barw szczęścia" wyciągnie kryminalną przeszłość Bruna, żeby pociągnąć go za sobą na dno. Przez Rafała także Bruno pójdzie siedzieć? Poznaj szczegóły i sprawdź, co wydarzy się dalej.

"Barwy szczęścia" odcinek 2717 - poniedziałek, 19.12.2022, o godz. 20.10 w TVP2

Aresztowanie Zaborskiego w 2717 odcinku "Barw szczęścia" będzie miało wstrząsający ciąg dalszy! Zatrzymany w szpitalu przez policjanta Kodura nieobliczalny, wyrachowany porywacz syna Bożeny i Bruna będzie świadomy tego, że czeka go długoletnia odsiadka w więzieniu, ale zrobi wszystko, żeby Stańscy zapłacili za jego "krzywdę". Jak podaje światseriali.interia.pl Rafał podczas przesłuchania na posterunku złoży zeznania obciążające Bożenę. Oskarży ją o to, że to był ofiarą brutalnej napaści, że Bożena chciała go zabić spychając z mostu do rzeki.

Zaborski w 2717 odcinku "Barw szczęścia" wrobi Bożenę w próbę zabójstwa

Ale policjant w 2717 odcinku "Barw szczęścia" przedstawi Zaborskiemu nieco inną wersję wydarzeń. Przecież Zaborski pierwszy zaatakował Stańską w parku, wyczekał nawet moment, że nie będzie z nią Bruna i ich syna Tadzia (Józio Trojanowski). - Jedyne, co może pan próbować udowodnić, to przekroczenie obrony koniecznej, choć moim zdaniem szanse na to są mizerne - uprzedzi bandytę Kodur, lecz Rafał w 2717 odcinku "Barw szczęścia" zapowie, że jego prawnik złoży złoży zawiadomienie o usiłowaniu zabójstwa.

Zatrzymany Zaborski w 2717 odcinku "Barw szczęścia" usłyszy od Kodura poważne zarzuty: porwanie syna Stańskich, działania na szkodę hotelu, defraudacji pieniędzy, wprowadzenia w błąd własnych klientów. Będzie mu za to groziło wiele lat więzienia. Właśnie dlatego uzna, że sam nie będzie siedział za kratkami, że pociągnie za sobą Bruna. - Sam na dno nie pójdę! Dopiszcie do listy zarzutów oszukanie wymiaru sprawiedliwości i łapówkarstwo, w którym uczestniczył Bruno Stański - wypali nagle.

Bruno w 2717 odcinku "Barw szczęścia" oskarżony przez Zaborskiego o przestępstwo

Kodur w 2717 odcinku "Barw szczęścia" wezwie Bożenę i Bruna na komisariat i przekaże im, że będą musieli stawić się w prokuraturze na przesłuchaniu. Stańscy nie uwierzą własnym uszom, gdy usłyszą od policjanta o oskarżeniach Zaborskiego. Bruno w pewnym momencie zblednie. Dojdzie do wniosku, że pora rozliczyć się z kryminalną przeszłością, z tym, co zrobił, żeby ratować hotel, w którym kilka lat temu Rafał urządził nielegalne kasyno.

Czy Bruno z "Barw szczęścia" trafi do więzienia przez Zaborskiego?

- Pana oskarża o mataczenie i łapówkę w zamian za to, że przekonał pan byłą recepcjonistkę, by wzięła na siebie winę za organizowanie nielegalnych gier hazardowych w hotelu - powie Kodur. Niespodziewanie w 2717 odcinku "Barw szczęścia" Bruno przyzna się zamienił jacht na luksusowy samochód, że rzeczywiście oszukał wymiar sprawiedliwości i wziął łapówkę. Kodur uprzedzi Stańskiego, że zostaną mu postawione zarzuty. Ale prawnik Bruna i Bożeny będzie walczył o najmniejszy wymiar kary.

Nie wiadomo jednak czy po 2717 odcinku "Barw szczęścia" Zaborski nie wyciągnie czegoś więcej na Bruna, by wpakować go za kratki.

Barwy szczęścia ZWIASTUN. Celina dopadnie Zaborskiego z porywaczem Tadzia! To będzie koniec Rafała
Najnowsze