Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2716: Aresztowanie Zaborskiego! Znajdą oszusta Rafała w szpitalu? – ZDJĘCIA

W 2716 odcinku "Barw szczęścia" oszust Zaborski (Wojciech Solarz) nareszcie zostanie pojmany i aresztowany! Jak wiemy Bożena (Marieta Żukowska) aktualnie żyje w wielkim strachu i poczuciu winy, bo jest przekonana, że wroga zabiła. Ale okazuje się, że Zaborski żyje i w dodatku ukrywa się pod samym "nosem" Stańskich w ich hotelu! W 2716 odcinku "Barw szczęścia" policja namierzy Rafała najprawdopodobniej dzięki pomocy Karoliny (Marta Dąbrowska). Na ZDJĘCIACH widać Zaborskiego w szpitalu, jest przy nim była kochanka, a chwilę potem oszust leży "na glebie"... Jak będzie wyglądało aresztowanie Zaborskiego? Sprawdź co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2716 - piątek, 16.12.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2716 odcinku "Barw szczęścia" nastąpi chwila, na którą fani rodziny Stańskich czekają od dawna. Zaborski zostanie złapany i aresztowany! Ta chwila najpewniej przyniesie wielką ulgę Bożenie, która przez wiele odcinków żyje z poczuciem winy z powodu domniemanego zabójstwa wroga. Jednak jak pisaliśmy, Rafał nie tylko przeżył upadek z mostu do rzeki, ale ukrył się w hotelu Stańskich, podglądając, co oni robią. Na szczęście jego dobra passa zakończy się w momencie, kiedy policjanci powalą go "na glebę" go skują. Jak do tego dojdzie? 

Bruno w 2716 odcinku "Barw szczęścia" będzie wściekły, że policja nie roni nic, aby złapać Zaborskiego. - Na razie my dostarczamy wam dowodów, a wy czekacie na nie wiadomo co - wścieknie się Stański. Przypomni jeszcze Kodurowi (Oskar Stoczyński, że Zaborski zhakował monitoring i wie o wszystkim, co dzieje się w hotelu!

- Wiadomo na co czekamy. Na błąd Zaborskiego - odpowie policjant. 

Okazuje się, że policjant wpadnie w 2716 odcinku "Barw szczęścia" na szatański pomysł. Potem wciągnie w spisek Karolinę i razem zrealizują plan, którego nie powstydziłyby się amerykańskie służby wywiadowcze CIA i FBI razem wzięte!

Na ZDJĘCIACH z 2716 odcinka "Barw szczęścia" widzimy, że cała akcja aresztowania Zaborskiego rozegra się w szpitalu. Karolina pomoże Stańskim dopaść Rafała, urządzając zasadzkę w szpitalu. Do akcji namówi ją Bożena.

- Przecież wiesz, że ja tam na moście po prostu się broniłam... - zacznie tłumaczyć się recepcjonistce Stańska

Nie potrafię sobie ułożyć w głowie, że ojciec mojego dziecka to potwór - wyzna jej w odpowiedzi Karolina. - Nie wiem, czy będziemy jeszcze mieć spokojne życie. Nie wiem, czego się mogę spodziewać po Rafale...

W pewnym momencie tej rozmowy w 2716 odcinku "Barw szczęścia" Karolina odbierze telefon i krzyknie przerażona: 

- Dobromir miał wypadek! Jadę do szpitala!

Ostatecznie w 2716 odcinku "Barw szczęścia" podsłuchujący ich Zaborski wyjdzie z kryjówki i pojedzie za synem do szpitala. Tam jednak zamiast chorego dziecka czekać będą na niego policjanci po cywilnemu.  I tak oszust po latach niszczenia rodziny Stańskich nareszcie trafi za kratki! Czy spędzi tam resztę życia? Przekonamy się już w piątek, 16.12 o stałej porze w TVP2.   

Zobacz też: Barwy szczęścia odcinek 2713: Ostatnie spotkanie naćpanej Weroniki i Łukasza. Po tym zniknie bez śladu!

Barwy szczęścia. Kasia załatwi Weronikę przy wszystkich! Żona Łukasza pokaże, kto jest górą
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze