Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2716: Aresztowanie Zaborskiego! Znajdą oszusta Rafała w szpitalu? – ZDJĘCIA

W 2716 odcinku "Barw szczęścia" oszust Zaborski (Wojciech Solarz) nareszcie zostanie pojmany i aresztowany! Jak wiemy Bożena (Marieta Żukowska) aktualnie żyje w wielkim strachu i poczuciu winy, bo jest przekonana, że wroga zabiła. Ale okazuje się, że Zaborski żyje i w dodatku ukrywa się pod samym "nosem" Stańskich w ich hotelu! W 2716 odcinku "Barw szczęścia" policja namierzy Rafała najprawdopodobniej dzięki pomocy Karoliny (Marta Dąbrowska). Na ZDJĘCIACH widać Zaborskiego w szpitalu, jest przy nim była kochanka, a chwilę potem oszust leży "na glebie"... Jak będzie wyglądało aresztowanie Zaborskiego? Sprawdź co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2716 - piątek, 16.12.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2716 odcinku "Barw szczęścia" nastąpi chwila, na którą fani rodziny Stańskich czekają od dawna. Zaborski zostanie złapany i aresztowany! Ta chwila najpewniej przyniesie wielką ulgę Bożenie, która przez wiele odcinków żyje z poczuciem winy z powodu domniemanego zabójstwa wroga. Jednak jak pisaliśmy, Rafał nie tylko przeżył upadek z mostu do rzeki, ale ukrył się w hotelu Stańskich, podglądając, co oni robią. Na szczęście jego dobra passa zakończy się w momencie, kiedy policjanci powalą go "na glebę" go skują. Jak do tego dojdzie? 

Bruno w 2716 odcinku "Barw szczęścia" będzie wściekły, że policja nie roni nic, aby złapać Zaborskiego. - Na razie my dostarczamy wam dowodów, a wy czekacie na nie wiadomo co - wścieknie się Stański. Przypomni jeszcze Kodurowi (Oskar Stoczyński, że Zaborski zhakował monitoring i wie o wszystkim, co dzieje się w hotelu!

- Wiadomo na co czekamy. Na błąd Zaborskiego - odpowie policjant. 

Okazuje się, że policjant wpadnie w 2716 odcinku "Barw szczęścia" na szatański pomysł. Potem wciągnie w spisek Karolinę i razem zrealizują plan, którego nie powstydziłyby się amerykańskie służby wywiadowcze CIA i FBI razem wzięte!

Na ZDJĘCIACH z 2716 odcinka "Barw szczęścia" widzimy, że cała akcja aresztowania Zaborskiego rozegra się w szpitalu. Karolina pomoże Stańskim dopaść Rafała, urządzając zasadzkę w szpitalu. Do akcji namówi ją Bożena.

- Przecież wiesz, że ja tam na moście po prostu się broniłam... - zacznie tłumaczyć się recepcjonistce Stańska

Nie potrafię sobie ułożyć w głowie, że ojciec mojego dziecka to potwór - wyzna jej w odpowiedzi Karolina. - Nie wiem, czy będziemy jeszcze mieć spokojne życie. Nie wiem, czego się mogę spodziewać po Rafale...

W pewnym momencie tej rozmowy w 2716 odcinku "Barw szczęścia" Karolina odbierze telefon i krzyknie przerażona: 

- Dobromir miał wypadek! Jadę do szpitala!

Ostatecznie w 2716 odcinku "Barw szczęścia" podsłuchujący ich Zaborski wyjdzie z kryjówki i pojedzie za synem do szpitala. Tam jednak zamiast chorego dziecka czekać będą na niego policjanci po cywilnemu.  I tak oszust po latach niszczenia rodziny Stańskich nareszcie trafi za kratki! Czy spędzi tam resztę życia? Przekonamy się już w piątek, 16.12 o stałej porze w TVP2.   

Zobacz też: Barwy szczęścia odcinek 2713: Ostatnie spotkanie naćpanej Weroniki i Łukasza. Po tym zniknie bez śladu!

Barwy szczęścia. Kasia załatwi Weronikę przy wszystkich! Żona Łukasza pokaże, kto jest górą
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze