Barwy szczęścia

Barwy szczęścia odcinek 2713: Ostatnie spotkanie naćpanej Weroniki i Łukasza. Po tym zniknie bez śladu!

2022-11-22 20:01

W 2713 odcinku "Barw szczęścia" Łukasz (Michał Rolnicki) ostatni raz spotka się z Weroniką (Maria Świłpa), która pokaże mu się naćpana, co dziennikarz od razu zauważy! Ze stażystką będzie coraz gorzej, zacznie uciekać, a w 2713 odcinku "Barw szczęścia" dojdzie do ostatniej rozmowy Sadowskiego z dziewczyną. Wszystko zacznie wyglądać bardzo podejrzanie, a na domiar złego Modrzycki (Piotr Ligenza) wtrąci się w całą sprawę i w końcu przesadzi. Dojdzie nawet do bójki jego i Sadowskiego! rzucą się na siebie, a Weronika tego nie wytrzyma.

"Barwy szczęścia" odcinek 2713 - wtorek, 13.12.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2713 odcinku "Barw szczęścia" odbędzie się bied sportowy załogi "Szoku", do którego przygotowywała drużynę Kasia. Właśnie podczas treningów wyszło na jaw, że Weronika spoufala się z szefem. Jak podaje portal światseriali.interia.pl. dziewczyna nie wytrzyma napięcia i zrezygnuje z udzielania się w "Szoku" i zniknie. Nawet Wangel (Marek Kałużyński) nie będzie wiedział, co się z nią dzieje. 

- Szukałem jej wszędzie, gdzie tylko przyszło mi do głowy, że może być. Nie mam już więcej pomysłów - usłyszy Sadowski od prezesa. - To nie pierwszy raz, kiedy znika. Zawsze tak robi, kiedy ma kryzys - doda Wangel, ale co ciekawe, Weronika pojawi się wśród widowni podczas sportowego biegu drużyny "Szoku". Sadowski natychmiast zatrzyma się przy dziewczynie. 

- Zostaw mnie! Biegnij, nie zatrzymuj się! - rozkaże dziennikarzowi Weronika, ale on i tak się przy niej zatrzyma. - Twój ojciec cię szuka. Martwi się - wydusi z siebie Łukasz, ale od razu zauważy, że z Weroniką coś jest nie tak. Domyśli się, że mogła zażyć jakiś narkotyk. - Brałaś coś? - zapyta mężczyzna. - A jeśli, to co? - zapyta zdenerwowana dziewczyna, a kiedy spostrzeże, że Łukasz chce ją zaciągnąć do Wangla, zacznie się wyrywać. - Puść mnie! - krzyknie, a na miejscu pojawi się podły Modrzycki, by zrobić im zdjęcia! 

- Gorąca kłótnia kochanków tuż przed metą? - zaśmieje się szyderczo i spróbuje zrobić kilka zdjęć, a Weronika zarzuci fotografowi, że to co ją spotkało, to jego wina! - Przeze mnie jesteś na haju? Tak nie uśmierzysz bólu po złamanym serduszku. Nie obwiniaj mnie o swoje porażki. Chciałaś kariery przez łóżko, to masz - rzuci ostre słowa Modrzycki, a Sadowski nie wytrzyma i rzuci się na niego! Panowie zaczną się bić, a kiedy Weronika spostrzeże zbliżającego się Wangla, ucieknie! Chociaż kilka osób będzie szukało jej długie godziny, dziewczyna zniknie. 

Barwy szczęścia. Kasia załatwi Weronikę przy wszystkich! Żona Łukasza pokaże, kto jest górą
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze