Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2716: Ostateczny koniec Rafała Zaborskiego! Karolina wpakuje go w ręce Kodura – ZDJĘCIA

2022-11-23 19:56

W 2716 odcinku „Barw szczęścia” nastąpi długo wyczekiwany koniec Zaborskiego (Wojciech Solarz)! Rafał przeżyje upadek z mostu, do którego doszło po brutalnej walce z Bożeną (Marieta Żukowska) i ukryje się w hotelu Stańskich, ale w 2716 odcinku „Barw szczęścia” wreszcie trafi w ręce Kodura (Oskar Stoczyński) i skończy w więzieniu! Zaborski wpadnie w pułapkę zastawioną przez Karolinę (Marta Dąbrowska) i Bożenę i zjawi się w szpitalu, w którym będzie już na niego czekać policja! Zobaczcie to koniecznie w GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2716 - piątek, 16.12.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2716 odcinku „Barw szczęścia” Zaborski będzie skończony i w końcu trafi za kratki! Przypomnijmy, że według wersji policji Rafał został uznany za zaginionego tuż po tym jak okradł hotelowe konto Stańskich ze wszystkich oszczędności i przepadł jak kamień w wodę. W rzeczywistości Zaborski faktycznie zniknął, jednak tuż po tym jak brutalnie zaatakował Bożenę na moście, a broniąca się Stańska zrzuciła go z mostu i uciekła z miejsca zdarzenia. Ciała Rafała nie znaleziono, wobec czego Stańscy zaczęli podejrzewać, że Zaborski przeżył upadek i najprawdopodobniej się ukrywa. W 2711 odcinku „Barw szczęścia” podejrzenia Bożeny i Bruna sprawdzą się, a widzowie na własne oczy przekonają się, że nie dość, że Rafał żyje, to jeszcze ukrywa się w hotelu Stańskich i obserwuje każdy ich ruch, dzięki zamontowanemu wcześniej monitoringu.

Jednak w 2711 odcinku „Barw szczęścia” Stańscy dowiedzą się o ukrytym systemie inwigilacji, który odkryje informatyk, zatrudniony przez Bruna. Stański natychmiast poinformuje o wszystkim Kodura, który od razu podejmie działania, a w tym samym czasie do akcji włączy się Bożena. Stańska, korzystając ze swojego doświadczenia, zdobytego dzięki pracy w służbach, wpadnie na pomysł jak złapać Zaborskiego i doprowadzić do wprost w ręce policji! W 2711 odcinku „Barw szczęścia” Bożena obmyśli plan schwytania Rafała, do którego realizacji będzie jej potrzebna Karolina! Kochanka Zaborskiego zgodzi się pomóc Stańskim i przejdzie na ich stronę, gdyż będzie miała już dość przekrętów Rafała i niespełnionych obietnic, iż w końcu będą mogli żyć jak normalna rodzina!

W 2716 odcinku „Barw szczęścia” Karolina i Bożena przystąpią do realizacji swojego planu i zastawią na Rafała pułapkę! Recepcjonistka skontaktuje się z kochankiem i awaryjnie ściągnie go do szpitala, gdzie już będą na niego czekać inspektor Kodur w asyście policjantów. Niczego nieświadomy Zaborski połknie haczyk i zjawi się w szpitalu, gdzie trafi wprost w ręce policji! Rafał zostanie otoczony i nie będzie miał już żadnej drogi ucieczki, dzięki czemu w końcu wpadnie i opuści placówkę już w kajdankach. W 2716 odcinku „Barw szczęścia” plan Bożeny i Karoliny powiedzie się i nastąpi definitywny koniec Zaborskiego, który nie będzie mógł darować swojej kochance, że go zdradziła i przeszła na stronę Stańskich…

Barwy szczęścia ZWIASTUN. Celina dopadnie Zaborskiego z porywaczem Tadzia! To będzie koniec Rafała
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze