Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2711: Karolina pomoże Stańskim złapać Zaborskiego! Wspólnie z Bożeną zastawią na niego pułapkę

2022-11-17 15:37

W 2711 odcinku „Barw szczęścia” (emisja w piątek 9.12.2022 o 20.10 w TVP2) wyjdzie na jaw, że Zaborski (Wojciech Solarz) przeżył upadek z mostu i uciekł z miejsca zdarzenia, w którym stoczył walkę z Bożeną (Marieta Żukowska). Rafał ukryje się w hotelu Stańskich, do którego wróci, aby przygotować kolejny atak, ale tym razem już ostatecznie załatwić Bożenę i Bruna (Lesław Żurek). Jednak w 2711 odcinku „Barw szczęścia” Stański przejrzy plany Zaborskiego, a Stańska wpadnie na pomysł jak przekazać Rafała w ręce policji! A w realizacji go pomoże jej nie kto inny jak jego kochanka Karolina (Marta Dąbrowska)!

"Barwy szczęścia" odcinek 2711 - piątek, 9.12.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2711 odcinku „Barw szczęścia” widzowie na własne oczy przekonają się, że Rafał Zaborski żyje! Wówczas okaże się, że były wspólnik Stańskiego przeżyje upadek z mostu, z którego spadł po stoczonej walce ze Stańską. Przypomnijmy, że Bożena uciekła z miejsca zdarzenia i nie wiedziała, co stało się z Rafałem, gdyż jego ciała nie odnaleziono. Wtedy Stańscy zaczęli podejrzewać, że Zaborski mógł przeżyć upadek i po prostu ukryć się przed policją, która już będzie wiedziała o kradzieży z hotelowego konta, a także odkryje, że kasa z okupu za Tadzia (Józio Trojanowski) spoczywa na koncie bankowym na Seszelach. Jednak w 2711 odcinku „Barw szczęścia” przeczucia Bożeny i Bruna oficjalnie się potwierdzą i nikt nie będzie miał wątpliwości, że Rafał żyje i ma się dobrze!

W 2711 odcinku „Barw szczęścia” jak podaje swiatseriali.interia.pl Stańscy postanowią udzielić wywiadu Łukaszowi Sadowskiemu (Michał Rolnicki). W „Szoku” ukaże się materiał, w którym Bożena i Bruno opowiedzą wszystko, co zrobił im Zaborski, a to tylko doleje oliwy do ognia i sprawi, że plan Rafała zacznie się spełniać, bo inwestorzy znów będą chcieli wycofać swoje pieniądze, a goście zaczną odwoływać swoje rezerwacje! W 2711 odcinku „Barw szczęścia” Justin (Jasper Sołtysiewicz) poradzi sobie z partnerami biznesowymi, ale Karolina poinformuje Stańskich, że w przypadku gości sytuacja jest tragiczna, a wszystkiego nie ułatwia również tabun dziennikarzy i fotoreporterów przed hotelem…

- Kiepsko to wygląda. "Szok" ma większy zasięg niż myślałam – przyzna Karolina, na co Bożena poprosi ją, aby przekonywała dzwoniących gości, że w ich hotelu nic złego ich nie spotka

- Odciążyłabym cię, ale mam zaraz spotkanie w komisariacie – doda Bożena, na co recepcjonistka zasugeruje jej, aby wymknęła się tylnym wyjściem.

Jeszcze w 2711 odcinku „Barw szczęścia” wyjdzie na jaw, że Zaborski wcale nie ukrył się na Seszelach tylko w hotelu Stańskich, gdzie za pomocą monitoringu przygląda się każdemu krokowi Bożeny i Bruna. W ten sposób Rafał będzie przygotowywał się do kolejnego ataku, który tym razem będzie miał być gwoździem do trumny Stańskich, ale tym razem jego plan się nie powiedzie! Wszystko przez to, że 2711 odcinku „Barw szczęścia” Bruno zatrudni w hotelu informatyka, który odkryje zamontowany system inwigilacji Zaborskiego, o czym Stański natychmiast doniesie Kodurowi (Oskar Stoczyński). W tym samym czasie Stańska, korzystając ze swojego doświadczenia zdobytego w służbach, wpadnie na pomysł jak złapać Zaborskiego i przekazać go w ręce policji. Ale do realizacji jej planu będzie potrzebna Karolina, która zgodzi się pomóc ująć Rafała!

Barwy szczęścia ZWIASTUN. Celina dopadnie Zaborskiego z porywaczem Tadzia! To będzie koniec Rafała
Najnowsze