Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2709: Nowy trop w sprawie Zaborskiego! Pieniądze z okupu za Tadzia na koncie na Seszelach - ZDJĘCIA

2022-11-16 20:06

W 2709 odcinku "Barw szczęścia" zaginiony Rafał Zaborski (Wojciech Solarz) da o sobie znać! Tym samym stanie się jasne, że Zaborski żyje, że nie zginął w rzece po ataku na Bożenę (Marieta Żukowska). Policjant Marcin Kodur (Oskar Stoczyński) przekaże Stańskim, że pieniądze, które przekazali porywaczom Tadzia (Józio Trojanowski), ktoś umieścił koncie bankowym na Seszelach. To będzie właśnie Zaborski? Policja namierzy konto i w 2709 odcinku "Barw szczęścia" sprawdzi czy nie stoi za tym Rafał. Ale Bruno (Lesław Żurek) będzie niemal pewny, że skoro Zaborski wykiwał swojego wspólnika (Artur Wower), który porwał Tadzia, to teraz znalazł sposób, żeby ukryć się z 2 mln złotych za granicą. Poznaj szczegóły!

"Barwy szczęścia" odcinek 2709 - środa, 7.12.2022, o godz. 20.10 w TVP2

Zaskakujący zwrot akcji w 2709 odcinku "Barw szczęścia" w sprawie zaginięcia Rafała Zaborskiego, który najpewniej nie zginął w rzece po ataku na Bożenę! Policja nie znajdzie ciała, nie będzie żadnego śladu wskazującego na to, że Zaborski nie żyje, krwi, czy fragmentów jego ubrania. Rafał przepadnie jak kamień w wodę, ale śledztwo policji wykaże, że choć bardzo będzie się starał pozostać w ukryciu, zacznie popełniać głupie błędy.

Inspektor Kodur w 2709 odcinku "Barw szczęścia" zawiadomi Bożenę i Bruna, że pieniądze za okup za ich syna, 2 mln złotych, które Stańska dała porywaczom są teraz na koncie bankowym na Seszelach. Kto je tam wpłaci? Na pewno nie wspólnik Rafała, bo porywacz Tadzia znajdzie się w rękach policji. No chyba, że Zaborski będzie miał innych ludzi do pomocy.

Tym samym w 2709 odcinku "Barw szczęścia" Bruno i Bożena odzyskają nadzieję, że miliony z okupu nie przepadną zupełnie. Mimo, że Kodur ostudzi emocje i zapowie, że nie wiadomo czy policji uda się zająć konto na Seszelach. 

- Pracujemy nad tym, ale banki w rajach podatkowych nie ułatwiają policyjnych procedur - uprzedzi Stańskich policjant. Skoro Rafał otworzył konto na Seszelach, to może także się tam ukrył. Co prawda w 2709 odcinku "Barw szczęścia" nie będzie na to innych dowodów, ale policja nie odpuści póki nie znajdzie Zaborskiego.

M jak miłość. Kisielowa złapie bandytę polującego na Magdę! Policja nie będzie miała szans z Zosią
Najnowsze