Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2715: Odmieniona Agata zakocha się w Justinie. Będzie musiała dzielić się nim z inną - ZDJĘCIA, WIDEO

2022-11-29 21:01

W 2715 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Agata (Natalia Zambrzycka), która po spektakularnej metamorfozie zmieni się nie do poznania, zrobi ogromne wrażenie na Justinie (Jasper Sołtysiewicz). Przypadkowe spotkanie tej dwójki bohaterów w Feel Good będzie początkiem romansu Agaty z przyjacielem jej byłego narzeczonego Patryka (Konrad Skolimowski)? Jeszcze niedawno Pyrka szczerze nienawidziła Justina, ale w 2715 odcinku "Barw szczęścia" spojrzy na niego inaczej. Co więcej, Justin wpadnie jej w oko, kiedy usłyszy o jego nowej pracy w hotelu Stańskich. Nie będzie jednak wiedziała, że Justin już z kimś się spotyka. Zobacz ZDJĘCIA z 2715 odcinka "Barw szczęścia".

"Barwy szczęścia" odcinek 2715 - czwartek, 15.12.2022, o godz. 20.10 w TVP2

Metamorfoza Agaty w 2715 odcinku "Barw szczęścia" niemal odbierze Justinowi mowę! Zmiana wyglądu Pyrki podziała też na niego jak magnes. Dostrzeże w byłej narzeczonej Patryka kobietę, której wcześniej nie widział - pewną siebie, wyluzowaną, nastawioną na sukces. Przełom w relacjach Agaty i Justina, który nastąpi w 2715 odcinku "Barw  szczęścia" początkowo nie będzie zapowiadał, że tych dwoje może połączyć romans. A jednak, wiadomo już, że wkrótce potem spędzą razem noc w hotelu Stańskich, której Agata nawet nie będzie pamiętała. A zacznie się dość niewinnie.

Agata w 2715 odcinku "Barw szczęścia" nie będzie widziała o Justinie i Lilly

Przypadkowe spotkanie Agaty i Justina w 2715 odcinku "Barw szczęścia" w Feel Good pozwoli im spojrzeć na siebie inaczej. Nieco wcześniej on umówi się na śniadanie z Lilly ((Mayu Gralińska Sakai), która przeprosi za to, że pocałowała go zeszłej nocy. Wyjaśni, że szukała pocieszenia po odtrąceniu przez Kajtka (Jakub Dmochowski). Justina będzie coś ciągnęło do Lilly, ale to na widok odmienionej Agaty w 2715 odcinku "Barw szczęścia" aż odbierze mu mowę. Od razu zauważy jak wpłynęła na nią nowa praca w "Fir Zdrowiu".

- Śniadanie na mieście? Widzę drastyczną zmianę obyczajów - uśmiechnie się, zaprosi Agatę do swojego stolika i zaproponuje, że dotrzyma jej towarzystwa. Po chwili w 2715 odcinku "Barw szczęścia" wspomni o szalonej imprezie Agaty z pracownikami w nocnym klubie. Oczywiście będzie o tym wiedział od Patryka, który widział na własne oczy jak jego była narzeczona zabawia się z innym.

- Jako szefowa podobno za bardzo bratasz się z podwładnymi - poradzi Agacie. - Patryk ma trochę za długi język - westchnie Pyrka, która w 2715 odcinku "Barw szczęścia" zauważy, że Justin nie jest już takim zarozumiałym, zapatrzonym w siebie chłopakiem jak kiedyś. Między nimi zacznie iskrzyć do tego stopnia, że przez cały dzień będą wymieniać się SMS-ami.

Agata zakocha się w Justinie od 2715 odcinka "Barw szczęścia"?

Aż wreszcie Agata w 2715 odcinku "Barw szczęścia" przyzna się bratu Hubertowi (Marek Molak), że świetnie jej się rozmawia z Justinem i dostrzega w nim mnóstwo zalet. - Nie przepadałam za nim z uwagi na Patryka. Bo wpakował go kiedyś w kłopoty. Ale teraz zmienił się w sensownego faceta - wyjaśni zaskoczonemu Hubertowi, który jednak ostrzeże siostrę przed tą znajomością. Dlatego ani słowem Agata nie wspomni już w 2715 odcinku "Barw szczęścia", że Justin jej się podoba i chciałaby się z nim spotykać. Zakocha się w przyjacielu Patryka? Wiele na to wskazuje!

Barwy szczęścia. Patryk pocałuje Oliwkę, a Agata będzie na to patrzeć! To się źle skończy! - ZDJĘCIA
Najnowsze