Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2714: Weronika umrze? Modrzycki odnajdzie nieprzytomną córkę Wangela w ostatniej chwili - ZDJĘCIA

2022-12-14 22:26

W 2714 odcinku "Barw szczęścia" naćpana Weronika (Maria Świłpa) zażyje kolejną dawkę dopalaczy i będzie bliska śmierci. Po nagłym zaginięciu Weroniki jej ojciec Wangel (Marek Kałużyński) zacznie odchodzić od zmysłów ze strachu, że córka mogła sobie coś zrobić. Weronika nie popełni samobójstwa, nie skoczy z mostu do rzeki, ale znajdzie inny sposób, by się zabić. Dosłownie w ostatniej chwili na ślad Weroniki w 2714 odcinku "Barw szczęścia" trafi Modrzycki (Piotr Ligienza), bezwzględny, wyrachowany reporter "Szoku", którego Wangel wyrzucił z pracy. Niestety Weronika będzie nieprzytomna, nie da żadnego znaku życia. Czy umrze? Sprawdź co już wiemy!

"Barwy szczęścia" odcinek 2714 - środa, 14.12.2022, o godz. 20.10 w TVP2

Śmierć Weroniki w 2714 odcinku "Barw szczęścia" będzie blisko. Niezrównoważona psychicznie stażystka z "Szoku", która chciała uwieść Łukasza (Michał Rolnicki) opamięta się stojąc na moście nad rzeką, ale nie na długo zrezygnuje z próby samobójczej. Naćpana córka Wangela pójdzie w miejsce, gdzie bez trudu zdobędzie kolejną działkę narkotyków i dopalaczy. Będzie jej już wszystko jedno, więc zażyje znacznie więcej niż zwykle.

Tymczasem w 2714 odcinku "Barw szczęścia" coraz bardziej przerażony Wangel nie trafi na żaden ślad zaginionej córki. Nie będzie jej u matki, żadnego z przyjaciół, a poszukiwania policji nie przyniosą żadnego rezultatu. Łukasza dopadną wyrzuty sumienia, że podczas bójki z Modrzyckim dopuścił do takiej sytuacji. - Że też mnie poniosło i wystartowałem do Modrzyckiego zamiast skupić się na Weronice...- Boję się Łukasz, że ona zrobi sobie coś złego. Albo już sobie zrobiła...- Nie myśl tak!- Ale tak właśnie myślę, bo tak już było...

Gdy w 2714 odcinku "Barw szczęścia" w redakcji "Szoku" Wangel spotka przypadkiem Modrzyckiego rzuci się na niego z pięściami, oskarży go o to, że przez niego Weronika doprowadziła się do takiego stanu. Okrutny, bezczelny reporter wygarnie za to szefowi, co o nim myśli. - Będą was omijał jak zarazę!

- Przez ciebie moja córką zniknęła i nie daje znaku życia! Jeżeli coś jej się stało albo stanie...

- Ej Tytus, nie mamy na to czasu. Puść go! - powstrzyma go Łukasz.

Niespodziewanie w 2714 odcinku "Barw szczęścia" Modrzyckiego dopadnie poczucie winy z powodu zaginięcia Weroniki, więc odezwie się do ich wspólnego znajomego - dilera. - O co chodzi z tą małą?

- Po prostu muszę ją znaleźć. Wiesz, gdzie może być?

- Wiem gdzie była parę godzin temu.

- Gdzie?

- U mnie...

- Po co?

- Po to, po co i ty przychodzisz. Wzięła towar i poszła. Nie chcę żadnych problemów... Może za odpowiednią opłatą przypomnę sobie dokąd mogła pójść

Modrzycki w 2714 odcinku "Barw szczęścia" straci nad sobą panowanie. Zaatakuje dilera, żeby ten powiedział mu gdzie jest Weronika. - Nie wkurzaj mnie!

- Zabieraj łapy, jak chcesz jeszcze coś ode mnie dostać! - zagrozi mu diler, z którego jednak Modrzycki wyciągnie miejsce, gdzie się ukryła naćpana córka Wangela. W 2714 odcinku "Barw szczęścia" w opuszczonym budynku, który jest schronieniem dla narkomanów Modrzycki odnajdzie nieprzytomną Weronikę, która będzie bliska śmierci.  

Barwy szczęścia. Dramat w domu Pyrków! Hubert i Agata dostaną straszne wieści o Marku. Wkroczy policja
Najnowsze