Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2714: Modrzycki zostanie bohaterem! Odnajdzie zaginioną Weronikę i odejdzie z redakcji, ale nikomu nie da o sobie zapomnieć

2022-11-30 11:39

W 2714 odcinku "Barw szczęścia" (emisja w środę 14.12.2022 o 201.10 w TVP2) Wangel (Marek Kałużyński) i dziennikarze "Szoku" wciąż będą szukać odurzonej Weroniki (Maria Świłpa), która zniknie tuż po awanturze na biegu "Szokującej 10". Dość nieoczekiwanie w poszukiwania postanowi włączyć się Modrzycki (Piotr Ligenza), który sam doprowadzi do zniknięcia stażystki. W 2714 odcinku "Barw szczęścia" Błażejowi uda się odnaleźć nieprzytomną Weronikę i zaopiekować się nią do czasu przyjazdu pogotowia. Modrzycki zostanie okrzyknięty prawdziwym bohaterem i spotka się z wdzięcznością przyjaciół, jednak to nie wystarczy do powrotu do pracy. Wówczas urażony dziennikarz postanowi się zemścić!

"Barwy szczęścia" odcinek 2714 - środa, 14.12.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2714 odcinku "Barw szczęścia" Weronika przepadnie jak kamień w wodę i nie uda jej się odnaleźć ani Wangelowi z Mariolą (Agnieszka Mrozińska), ani Kasi (Katarzyna Glinka) z Łukaszem (Michał Rolnicki), ani dziennikarzom "Szoku". Przypomnijmy, że młoda stażystka zniknie tuż po tym jak odurzona narkotykami zjawi się na biegu "Szokującej 10" i zacznie kłócić się z Łukaszem, co postanowi wykorzystać Modryzcki, który znów zacznie im robić zdjęcia. Wówczas Sadowski już nie wytrzyma i rzuci się na dziennikarza z pięściami, a Weronika wykorzysta całe zamieszanie i ponownie ucieknie, jednak tym razem już na dobre. W 2714 odcinku "Barw szczęścia" Weronika wciąż nie da znaku życia, w związku z czym Błażeja w końcu ruszy sumienie i sam również postanowi podążyć szlakiem młodszej koleżanki i włączyć się w jej poszukiwania.

W 2714 odcinku "Barw szczęścia" jak podaje "Świat Seriali" Modrzyckiemu uda się odnaleźć nieprzytomną Weronikę, którą dziennikarz od razu się zaopiekuje. Błażej wezwie karetkę i będzie czuwał przy odurzonej koleżance do czasu przyjazdu karetki. Młoda stażystka trafi do szpitala, a Błażej zostanie okrzyknięty prawdziwym bohaterem. W 2714 odcinku "Barw szczęścia" wszyscy, łącznie z Sadowskim i Wangelem, będą mu wdzięczni za pomoc i odnalezienie Weroniki, ale wciąż nie zmienią zdania co do jego powrotu do pracy, z której zostanie wyrzucony po ponownym szantażowaniu Łukasza i pokazaniu Kasi zdjęć jego rzekomego romansu z Weroniką!

W 2714 odcinku "Barw szczęścia" Modrzycki będzie rozczarowany postawą współpracowników i postanowi się zemścić. Urażony dziennikarz nie pozwoli im tak łatwo o sobie zapomnieć i postanowi działać w pojedynkę. Błażej założy kanał w Internecie "Prawda między oczy", w którym będzie szkalował dawnych pracodawców i już z nikim nie będzie się liczył, przez co zupełnie przestanie się hamować, ale Łukasz po raz kolejny nie da sobą pomiatać. W 2714 odcinku "Barw szczęścia" zapowie Alicji (Monika Dryl), że jest gotowy pójść na wojnę z mściwym dziennikarzem i tym razem nie cofnie się przed niczym!

Barwy szczęścia. Kasia załatwi Weronikę przy wszystkich! Żona Łukasza pokaże, kto jest górą
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze