Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2713: Koniec Weroniki w redakcji! Kochanka Łukasza zniknie bez śladu

2022-11-21 13:05

W 2713 odcinku „Barw szczęścia” (emisja we wtorek 13.12.2022 o 20.10 w TVP2) zakończy się przygoda Weroniki (Maria Świłpa) z „Szokiem”! Stażystka złoży wypowiedzenie Łukaszowi (Michał Rolnicki) i odejdzie z redakcji, po tym jak Modrzycki (Piotr Ligenza) znów zacznie ich szantażować, ale tym razem pójdzie o krok dalej i pokaże Kasi (Katarzyna Glinka) dowody zdrady! W 2713 odcinku „Barw szczęścia” Weronika zniknie i przepadnie jak kamień w wodę! Stażystka nie będzie odbierać telefonów ani od Sadowskiego ani od własnego ojca (Marek Kałużyński), który nie będzie miał pojęcia, co stało się z jego córką!

"Barwy szczęścia" odcinek 2713 - wtorek, 13.12.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2713 odcinku „Barw szczęścia” Weronika nie będzie już stażystką „Szoku”! Córka Wangela sama złoży wypowiedzenie na biurko redaktora naczelnego tuż po tym jak Modrzycki wywoła kolejny skandal w redakcji! Podły dziennikarz znów postanowi żerować na tragedii Stańskich i zjawi się w hotelu, aby wypytać Bożenę (Marieta Żukowska) i Bruna (Lesław Żurek) o wypadek nad rzeką i zniknięcie Rafała Zaborskiego (Wojciech Solarz). Oczywiście, Stańscy nie zgodzą się udzielić mu żadnych informacji, a Bruno natychmiast wypędzi go z hotelu. Chwilę później Stański skontaktuje się z Sadowskim, który natychmiast zabierze ten temat Modrzyckiemu, a ten w ramach zemsty znów zacznie go szantażować dowodami zdrady z Weroniką! Tylko tym razem Błażej będzie na tyle bezczelny, że pokaże Kasi zdjęcia pocałunku Sadowskiego ze stażystką, czym doprowadzi w 2713 odcinku „Barw szczęścia” do jej odejścia z pracy i nagłego zniknięcia!

W 2713 odcinku „Barw szczęścia” Łukasz wciąż nie będzie mógł skontaktować się z Weroniką, a co gorsza jak podaje swiatseriali.interia.pl żadnych wieści o córce nie będzie miał również Wangel! Stażystka nie będzie odbierać telefonów ani od Sadowskiego, ani od ojca tylko ukryje się przed całym światem w miejscu znanym tylko sobie!

- Szukałem jej wszędzie, gdzie tylko przyszło mi do głowy, że może być. Nie mam już więcej pomysłów – wyjaśni Łukaszowi.

Jednak w 2713 odcinku „Barw szczęścia” Wangel uspokoi Łukasza, że nie jest to pierwszy raz jak Weronika nie radzi sobie z kryzysem, przez co znika bez śladu i z nikim się nie kontaktuje. Prezes zdradzi redaktorowi naczelnemu, że w tym przypadku terapia zbyt wiele jej nie pomogła i wciąż miewa momenty, gdzie nic ani nikt jej nie interesuje…

- To nie pierwszy raz, kiedy znika. Zawsze tak robi, kiedy ma kryzys… Nawet na życiu – poinformuje go.

Na szczęście jeszcze w 2713 odcinku „Barw szczęścia” Weronika odnajdzie się i zjawi się na biegu „Szokującej dziesiątki”, do której ostatnio ochoczo przygotowywali się wszyscy dziennikarze „Szoku”, zaś ona sama wszystko skrupulatnie relacjonowała. Widok stażystki ucieszy Sadowskiego, który natychmiast podejdzie do kochanki i spróbuje zaprowadzić ją do ojca, ale ona nie będzie miała ochoty, aby z nim rozmawiać!

- Zostaw mnie! Biegnij, nie zatrzymuj się! - krzyknie Weronika.

- Twój ojciec cię szuka. Martwi się – uświadomi ją Łukasz, ale jego słowa nie zrobią na niej żadnego wrażenia i ponownie postanowi uciec, lecz Sadowski ją zatrzyma!

W tym momencie w 2713 odcinku „Barw szczęścia” do Weroniki i Łukasza podbiegnie Modrzycki, który zacznie szyderczo kpić ze stażystki i redaktora naczelnego i ponownie wszystko dokumentować. Bezczelne zachowanie Błażeja w końcu wyprowadzi Łukasza z równowagi, który rzuci się na dziennikarza z pięściami. Bójkę Sadowskiego z Modrzyckim dostrzeże Wangel, który natychmiast podąży w ich kierunku, co Weronika wykorzysta do ponownej ucieczki. Tyle, że tym razem już nie wróci, mimo iż w poszukiwania włączą się jej ojciec z  Mariolą (Agnieszka Mrozińska), a także Kasia z Łukaszem…

Barwy szczęścia. Kasia załatwi Weronikę przy wszystkich! Żona Łukasza pokaże, kto jest górą
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze