Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2712: Chory plan złodziejki Laury zwali Klarę z nóg! Była prostytutka nie będzie działać sama - ZDJĘCIA

2022-12-12 13:32

Klara (Olga Jankowska) wpadnie w 2712 odcinku "Barw szczęścia" w potworne kłopoty. Książka erotyczna okazała się bestsellerem, ale Pyrka słono za to zapłaci. Do drzwi jej domu zapuka złodziejka Laura (Kim Grygierzec), która bez większych skrupułów przedstawi pisarce swój podły plan zniszczenia! W 2712 odcinku "Barwy szczęścia" Klara oniemieje na wieści o tym, co planuje była prostytutka, której kiedyś pomogła i przygarnęła ją pod swój dach. Szybko się okaże, że cwana Laura nie działa sama, a w całą aferę zamieszany jest Bartosz (Artur Bocheński), planujący zemstę.

"Barwy szczęścia" odcinek 2712 - poniedziałek, 12.12.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2712 odcinku "Barw szczęścia" pozornie skruszona Laura zapuka do drzwi Klary. Złodziejka odkradła Pyrków, mimo że oni jej pomogli, przygarnęli w trudnym momencie i dali opiekę. Kobieta pod nieobecność rodziny ogołociła mieszkanie, a w 2712 odcinku "Barw szczęścia" znów zjawi się w drzwiach, by oddać resztę skradzionych pieniędzy i udawać, że chce przeprosić. - Przyszłam przeprosić - wyjaśni Laura. - Po tym co zrobiłaś? - zapyta się wściekła Pyrka. - Wszystko ci wytłumaczę. Proszę, przyniosłam ci pieniądze, chcę wszystko oddać, pozwól mi się wytłumaczyć - powtórzy złodziejka i wręczy Klarze kopertę. Wyjaśni, że chciałaby dostać wyrok w zawieszeniu i uregulować dług. Ukochana Huberta (Marek Molak) da się nabrać i wpuści kobietę do domu, a ona zacznie rozmowę od zachwalania książki pisarki.

Laura przyszykuje pułapkę w 2712 odcinku "Barw szczęścia"

Laura szybko przejdzie do rzeczy. Wręczy Pyrce jej własną powieść, w której zaznaczy kilka fragmentów. Poprosi Klarę o zapoznanie się z zaznaczeniami, a pisarka nie będzie niczego podejrzewać. - Brzmi znajomo, prawda? To jest moja historia, wszystko to wzięłaś z mojego życia - uzna Laura w 2712 odcinku "Barw szczęścia". - Nie, Laura, to nie jest twoja historia. To jest fikcja literacka, co najwyżej twoją historią inspirowana i to luźno - wytłumaczy się pisarka. - To jest jeden do jednego to, co ci opowiedziałam... - uzna złodziejka i przestanie udawać skruszoną. - Przykro mi, ale nie, takie doświadczenia ma wiele kobiet, właśnie dlatego ta książka zyskała taką popularność. Wiele dziewczyn odnajduje w niej siebie - pójdzie w zaparte Pyrka. - Gdybym ci tego nie opowiedziała, nie napisałabyś tej książki - oskarży Laura, po czym uzna, że należy jej się duża rekompensata. Poda Klarze umowę, gdzie będzie zawarta kwota odszkodowania.

- Sto tysięcy??? Chyba zwariowałaś! - uzna Klara w 2712 odcinku "Barw szczęścia". - A na ile wyceniasz moje życie? - zapyta się zadziornie Laura i zaczną się kłopoty. Klara jeszcze nie wie, że za wszystkim stoi Bartosz, który nie podda się po próbie gwałtu na Pyrce i specjalnie wykorzysta Laurę, do popsucia jej planów. 

Barwy szczęścia. Dramat w domu Pyrków! Hubert i Agata dostaną straszne wieści o Marku. Wkroczy policja
Najnowsze