Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2712: Powrót prostytutki i złodziejki Laury! Oskarży Klarę o kradzież tożsamości! - ZDJĘCIA

2022-12-09 13:46

Laura (Kim Grygierzec) wróci w 2712 odcinku "Barw szczęścia" Oszustka, była prostytutka, która okradła rodzinę Pyrków pod ich nieobecność, znów uderzy w dobre imię Klary (Olga Jankowska)! Ukochana Huberta (Marek Molak) niegdyś zaprosiła Laurę pod swój dach, zaoferowała pomoc i "wyjście na prostą", bo kobieta spodziewała się dziecka. W 2712 odcinku "Barw szczęścia" Laura udowodni, że nic się nie zmieniła, a jeśli już, to zdecydowanie na gorsze! Zarzuci Klarze kradzież tożsamości i zażąda ogromnych pieniędzy za milczenie!

"Barwy szczęścia" odcinek 2712 - poniedziałek, 12.12.2022, o godz. 20.10 w TVP2

Szok! Złodziejka Laura wróci do domu Pyrków w wielkim stylu. Pojawi się, by oddać resztę skradzionych pieniędzy, by dostać wyrok w zawieszeniu, ale w zamian za to oskarży Klarę o kradzież tożsamości, wykorzystanie historii, którą ona jej opowiedziała. Przypomnijmy, że niegdyś Laura pomieszkiwała u Pyrków, bo Klara zaufała ciężarnej kobiecie, że chce "wyjść na prostą" uwolnić się od życia prostytutki i zacząć uczciwą pracę. Hubert, Agata (Natalia Zambrzycka) czy Iwona (Izabela Zwierzyńska) nie byli zachwyceni pomysłem pomocy Laurze i nie ufali jej. Szkoda tylko, że zareagowali zbyt późno, bo kobieta w poprzednich odcinkach "Barw szczęścia" okradła dom Pyrków pod ich nieobecność! Zabrała biżuterię i pieniądze, a w 2712 odcinku "Barw szczęścia" pojawi się u Klary, by "spłacić" dług. To tylko wymówka pod kolejną intrygę dziewczyny. 

Laura zażąda od Klary 100 tys. złotych! Oskarży ją o kradzież tożsamości

Laura szybko przejdzie do konkretów i oznajmi Klarze, że ta musi wypłacić jej sto tysięcy złotych, gdyż bestsellerowa książka pisarki powstała na podstawie jej osobistych przeżyć! 

- Gdybym ci tego nie opowiedziała, nie napisałabyś tej książki.(…) Zwróciłam ci pieniądze, teraz chciałabym, żebyś dotrzymała naszej umowy... Trochę ją poprawiłam! - powie cwana Laura i wręczy Klarze papier. Okaże się, że pisarka miałaby wypłacić ogromną sumę pieniędzy, by Laura nie podała jej do sądu!

- Sto tysięcy?... Zwariowałaś?! - zapyta się Klara w 2712 odcinku "Barw szczęścia", ale Laura będzie nieugięta. Pyrka nie domyśli się, że za jej działaniami stoi podstępny Bartosz (Artur Bocheński) i to on namówił Laurę do zastraszenia pisarki. Nieco później w "Barwach szczęścia" Klara podejmie kroki prawne i skontaktuje się z prawniczką. 

- Źle to wygląda. W umowie autorskiej mamy zapewnienie z pani strony, że powieść jest utworem oryginalnym i nie narusza praw osób trzecich.(…) Podpisała pani z nią jakąś umowę? - zapyta się pani mecenas. 

- Nie zdążyłam, bo najpierw zażądała więcej pieniędzy, a potem mnie okradła i zniknęła! - wytłumaczy zagubiona Klara. 

- Tym bardziej powinna pani zawczasu zadbać o to, by wszystko było jak należy... - podpowie prawiczka, ale będzie już za późno. Laura znów namiesza w życiu Pyrków. 

Barwy szczęścia. Dramat w domu Pyrków! Hubert i Agata dostaną straszne wieści o Marku. Wkroczy policja
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze