Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2707: Romantyczna randka Lilly i Justina przerodzi się w coś więcej. Wreszcie się zakocha? - ZDJĘCIA

2022-11-29 12:21

Romans Lilly (Mayu Gralińska Sakai) i Justina (Jasper Sołtysiewicz) rozkręci się na całego w 2707 odcinku "Barw szczęścia". Przystojny Kanadyjczyk na poważnie zainteresuje się byłą kochanką Kajtka (Jakub Dmochowski), a zazdrosna Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) nie będzie mogła uwierzyć, że tak potoczyła się ta znajomość. Przecież niedawno Justin deklarował zainteresowanie Zbrowską, a teraz zupełnie o niej zapomni. W 2707 odcinku "Barw szczęścia on i Lilly spędzą upojne chwile tylko we dwoje. Co z tego wyniknie?

"Barwy szczęścia" odcinek 2707 - wtorek, 29.11.2022, o godz. 20.10 w TVP2

Lilly po szalonej nocy z Justinem, uda się na jeszcze jedną randkę! Przypomnijmy, że Kanadyjczyk obiecał pokazać dziewczynie najmodniejsze miejsca w Warszawie, by ta mogła polecić je swoim gościom z Chin. Para wybrała się na rundkę po klubach, a w 2707 odcinku "Barw szczęścia" obudzą się zmęczeni, ale bardzo zadowoleni. Zażyłość tej dwójki zauważyła nawet Oliwka, której bardzo nie podoba się fakt, że była kochanka Kajtka, flirtuje teraz z jej dobrym kolegą. Zbrowska urządziła scenę zazdrości Justinowi, ale on się tym nie przejął, a w 2707 odcinku "Barw szczęścia" ponownie umówi się z Lilly. Mało tego, wyświadczy jej sporą przysługę, bo załatwi wcześniejszą wizytę w salonie Oliwki dla żony delegata z Chin. Lilly spędzi więc z chłopakiem kolejny wieczór i wszystko wskaże na to, że ich relacja bardzo się rozwinie. To już krok od miłości?

Oliwka naskarży Kajtkowi w 2707 odcinku "Barw szczęścia"

Zazdrosna kosmetyczka nie wytrzyma faktu, że Lilly i Justin tak dobrze się dogadują. Postanowi namieszać w tej relacji, dlatego w 2707 odcinku "Barw szczęścia" naskarży Kajtkowi na Lilly! Opowie byłemu chłopakowi, jak zabawia się jego była kochanka. Cieślak na początku żałował zdrady Oliwki, ale potem sam się przed sobą przyznał, że właściwie sam już nie wie, co i do kogo czuje. Informacje przekazane przez Oliwkę mogą się więc wydać bardzo interesujące dla chłopaka. Czy stanie do walki o byłą kochankę? Pewnym jest konflikt Justina i Kajtka, a Oliwka nie przestanie być zazdrosna o piękną Lilly, która zdobywa coraz większe zainteresowanie wszystkich facetów! 

Barwy szczęścia. Oliwka dowie się co łączy Justina i Lilly. Odbije jej kolejnego faceta?
Najnowsze