Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2712: Ostre stracie Kajtka i Justina o Lilly! Cieślak poprosi tylko o jedno

2022-11-28 12:02

W 2712 odcinku „Barw szczęścia” (emisja w poniedziałek 12.12.2022 o godzinie 20.10 w TVP2) Kajtek (Jakub Dmochowski) tuż po powrocie z Singapuru dowie się, że Lilly (Mayu Gralińska Sakai) spotyka się z Justinem (Jasper Sołtysiewicz). Cieślak postanowi od razu załatwić sprawę i rozmówić się z kochliwym Skotnickim. W 2712 odcinku „Barw szczęścia” Kajtek zacznie robić Justinowi wyrzuty, ale Skotnicki szybko sprowadzi go na ziemię i uświadomi, że nie ma prawa niczego od niego żądać. Wówczas Cieślak poprosi go już tylko o jedną rzecz!

"Barwy szczęścia" odcinek 2712 - poniedziałek, 12.12.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2712 odcinku „Barw szczęścia” Kajtek w końcu podejmie decyzję, z kim chce być i postanowi wrócić do Polski, aby obwieścić swoją decyzję zarówno Oliwcie (Wiktoria Gąsiewska), o którą walczył tuż po wyjściu na jaw jego romansu z Lilly, jak i swojej kochance. W pierwszej kolejności Cieślak uda się do hotelu Stańskich, aby szczerze porozmawiać ze Zbrowską, podziękować jej za wspólne lata i przekazać jej, że nie chce już dłużej zawracać sobie głowy miłością, przez co nie będzie już o nią walczył. Ale nim do tego dojdzie w 2712 odcinku „Barw szczęścia” Kajtek natknie się w lobby na Justina, który pod nieobecność Bożeny (Marieta Żukowska) i Bruna (Lesław Żurek) będzie zarządzał hotelem i już na wstępie jak podaje swiatseriali.interia.pl go z niego wyprosi!

- Pełnię funkcję wspólnika. I pod nieobecność właścicieli odpowiadam za hotel. I proszę cię, żebyś wyszedł… Od jakiegoś czasu, za każdym razem jak pojawiasz się u Oliwki, jest awantura. Nie chcę tego przy gościach – poinformuje go Justin i wskaże na drzwi, ale Kajtek nie będzie miał zamiaru wychodzić!

W 2712 odcinku „Barw szczęścia” Kajtek zapewni Justina, że nie zrobi żadnej afery Oliwce, ale wykorzysta ich spotkanie, aby rozmówić się ze swoim rywalem na temat Lilly! Cieślak otwarcie zarzuci mu, że nie podobają mu się całonocne imprezy Skotnickiego z jego była kochanką, o których dowiedział się zarówno od Oliwki, jak i z mediów społecznościowych.

- Nie chcę, żebyś się nią bawił – powie stanowczo Kajtek.

Słowa Cieślaka w 2712 odcinku „Barw szczęścia” tak rozbawią Skotnickiego, że aż zaśmieje mu się w twarz. Justin nie będzie mógł zrozumieć, jak Kajtek ma czelność go oceniać i stawiać mu warunki, skoro sam zabawił się kochanką, a po wszystkim ją porzucił!

- Człowieku, o czym ty mówisz? Wyjechałeś, porzuciłeś zakochaną w tobie dziewczynę i nagle się o nią troszczysz? – zakpi z niego, po czym wyjaśni mu, że z Lilly łączą go wyłącznie sprawy biznesowe.

Oczywiście, Kajtek w 2712 odcinku „Barw szczęścia” będzie wiedział swoje i nie uwierzy w czyste intencje przyjaciela. Cieślak zda sobie jednak sprawę, że Skotnicki ma wiele racji na temat Lilly i poprosi go jedynie, aby nie szedł w jego ślady i nie skrzywdził Azjatki tak jak on…

- Nie chciałbym, żeby płakała z twojego powodu – zakończy Cieślak.

Chwilę później w 2712 odcinku „Barw szczęścia” okaże się, że przeczucia Kajtka były słuszne i Justinowi faktycznie chodziło o coś więcej niż tylko sprawy biznesowe. Skotnicki poinformuje Lilly o powrocie jej byłego kochanka, a gdy zobaczy błysk w oku dziewczyny, zrozumie, że ona wciąż kocha Kajtka i postanowi odpuścić, mimo iż przyzna się Azjatce, że bardzo mu się podoba, dlatego próbował ją uwieść!

- Nie chciałam cię zwodzić – przyzna Lilly.

- To ja cię trochę uwodziłem. Tak już mam... Bo mi się podobasz. Ale widzę, że nie jesteś gotowa na nową relację. Po prostu bądźmy partnerami w interesach z opcją wyjścia czasami na służbową imprezkę – zaproponuje Justin, a Lilly przystanie na jego propozycję, choć w 2713 odcinku „Barw szczęścia” zmieni zdanie, gdy dowie się, że między nią a Kajtkiem już definitywnie wszystko skończone!

Barwy szczęścia. Oliwka dowie się co łączy Justina i Lilly. Odbije jej kolejnego faceta?
Najnowsze