Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2706: Oliwka urządzi aferę Justinowi o Lilly! Będzie aż kipieć z zazdrości - ZDJĘCIA

2022-11-28 12:07

W 2706 odcinku "Barw szczęścia" Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) przyłapie Lilly (Mayu Gralińska Sakai) z Justinem (Jasper Sołtysiewicz) i urządzi koszmarną aferę w hotelu Stańskich! Była ukochana Kajtka (Jakub Dmochowski) nie przeżyje, że rywalka odbiła jej Cieślaka, a teraz wda się w romans z najlepszym kolegą, który jeszcze chwilę temu deklarował, że również jest zainteresowany blond pięknością. W 2706 odcinku "Barw szczęścia" Oliwka nie powstrzyma się przed uszczypliwymi komentarzami i w ogóle nie da rady ukryć zazdrości o Kanadyjczyka!

"Barwy szczęścia" odcinek 2706 - poniedziałek, 28.11.2022, o godz. 20.10 w TVP2

Oliwka nie wytrzyma, kiedy w 2706 odcinku "Barw szczęścia" zobaczy Lilly w towarzystwie Justina. Widać będzie, że para zdecydowanie ma się ku sobie, co wprowadzi w szał blond piękność. Najpierw Lilly "odbiła" jej Kajtka, a teraz weźmie się za najlepszego kolegę, z którym też ją coś kiedyś łączyło. Przecież jeszcze niedawno Kanadyjczyk deklarował, że Oliwka bardzo mu się podoba, co wzbudziło zazdrość Patryka (Konrad Skolimowski). 

W 2706 odcinku "Barw szczęścia" dojdzie do ostrej konfrontacji między Oliwką a Justinem 

- Co to ma być? Spotykacie się? - zapyta zdenerwowana Oliwka w 2706 odcinku "Barw szczęścia", kiedy przyłapie kolegę i byłą kochankę Kajtka, którzy wyjdą z gabinetu. - No, zawodowo, jak widać... - wykrztusi z siebie chłopak - Wieczorem? - Oliwka nie da się tak łatwo zbyć, a Justin wyjaśni jej, że umówił się z Lilly, bo ma jej pokazać modne miejsca w Warszawie, gdzie później mogłby zaprowadzić swoich gości z Singapuru. - (...) Ze względu na to, że pod nieobecność pana Stańskiego ja przejmuję jego obowiązki, muszę też się nią zająć - wytłumaczy Olwce Kanadyjczyk. - Przejmujesz też obowiązki Kajtka - rzuci ewidentnie rozdrażniona dziewczyna i widać będzie, że zazdrość aż się z niej wylewa.

- A co? Zazdrosna? - zapyta wprost Justin. - Błagam, nie rozśmieszaj mnie - rzuci Zbrowska, ale nie nie ukryje zdenerwowania. Nic dziwnego, skoro Lilly najpierw zakręciła się wokół jej byłego chłopaka, a teraz nawiąże więź z najlepszym kolegą. Zdradzamy, że to dopiero początek perypetii Justina i Lilly. Para faktycznie wybierze się na rundkę po warszawskich klubach i bardzo miło spędzi czas. Namiętność da się wyczuć na odległość, a może wkrótce zrodzi się z tego coś więcej... To na pewno rozwścieczy zranioną Oliwkę, która nadal nie pogodziła się z faktem, że Kajtek był zdolny do zdrady w Singapurze, a potem sam już właściwie nie wiedział, z kim tak naprawdę chce być i o którą dziewczynę zawalczyć. 

Barwy szczęścia. Oliwka dowie się co łączy Justina i Lilly. Odbije jej kolejnego faceta?
Najnowsze