Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2706: Upojna noc Lilly i Justina! Oliwka oszaleje z zazdrości

2022-11-08 10:16

W 2706 odcinku „Barw szczęścia” (emisja w poniedziałek 28.11.2022 o 20.10 w TVP2) Lilly (Mayu Gralińska Sakai) poprosi Justina (Jasper Sołtysiewicz) o pomoc w wyborze klubów nocnych, do których mogłaby zabrać biznesmenów z Chin. Oczywiście, Skotnicki zgodzi się pomóc, ale uzna, że najlepiej będzie jak sami zrobią sobie całonocną wycieczkę po miejscach, oferujących rozrywkę na najwyższym poziomie. W 2706 odcinku „Barw szczęścia” Lilly przystanie na jego propozycję, co wzbudzi chorobliwą zazdrość Oliwki (Wiktoria Gąsiewska)! Zbrowska zauważy w tym coś więcej! Poznajcie szczegóły!

"Barwy szczęścia" odcinek 2706 - poniedziałek, 28.11.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2706 odcinku „Barw szczęścia” Justin na dobre rozgości się w hotelu Stańskich, przejmując już nie tylko obowiązki zabitego Rafała Zaborskiego (Wojciech Solarz), ale również Bruna (Lesław Żurek), który wspólnie z Bożeną (Marieta Żukowska) wybierze się na dłuższy urlop. Pod nieobecność Stańskich to Skotnicki będzie zarządzał hotelem i to właśnie do niego z prośbą o pomoc zwróci się Lilly, była kochanka Kajtka (Jakub Dmochowski), która rozbiła jego związek z Oliwką. W 2706 odcinku „Barw szczęścia” Azjatka poprosi Justina, aby pomógł jej zorganizować rozrywkę na najwyższym poziomie dla chińskiej delegacji, która niebawem znów zjawi się w Polsce i to ponownie w hotelu Stańskich, który po ostatniej wizycie szalenie przypadł im do gustu!

W 2706 odcinku „Barw szczęścia” jak podaje swiatseriali.interia.pl Lilly nie będzie na tyle obeznana w Warszawie, aby znaleźć odpowiednie kluby nocne w stolicy, ale oczywiście Justin zgodzi się jej pomóc. Skotnicki uzna, że najlepszym rozwiązaniem będzie jak sami zrobią sobie wycieczkę po najciekawszych miejscach, aby Lilly miała pewność wyboru, na co Azjatka przystanie!

- Zrobię wszystko, żebyś była zadowolona. Ty i cała chińska delegacja – obieca Justin.

- Nie znam dobrych klubów w Warszawie. To muszą być klimatyczne miejsca z klasą – zaznaczy Lilly.

- Jeśli wątpisz w mój gust i chcesz mieć pewność, że nie polecę ci żadnej meliny, to możemy dziś wieczorem pójść razem na rekonesans – zaoferuje Skotnicki, po czym doda, że pokaże jej kilka naprawdę ciekawych miejsc.

Świadkiem rozmowy Lilly i Justina w 2706 odcinku „Barw szczęścia” będzie Oliwka, która od razu nabierze podejrzeń, że łączy ich coś więcej! Zbrowska wypyta Skotnickiego o jego znajomość z kochanką Kajtka, a Justin natychmiast wyczuje, że Oliwka aż szaleje z zazdrości!

- Spotykacie się? - zapyta Oliwka.

- Zawodowo – uśmiechnie się Justin, po czym zapadnie chwila niezręcznego milczenia - Lilly ma duże zlecenie dla hotelu, a ponieważ przejąłem obowiązki pana Stańskiego pod jego nieobecność, muszę się nią zająć – doda.

- Widzę, że przejmujesz też obowiązki Kajtka – wytknie mu.

- A co? Jesteś zazdrosna? – szepnie, ale już nie usłyszy odpowiedzi.

Chwilę później w 2706 odcinku „Barw szczęścia” Justin już będzie szykował się na spotkanie z Lilly i poradzi się Patryka (Konrad Skolimowski) jak powinien się ubrać, żeby oczarować Azjatkę. Skotnicki wyciągnie z szafy najlepszą marynarkę, aby pokazać się Lilly z jak najlepszej strony, a także kupi piękny bukiet kwiatów, którym obdaruje Azjatkę przed rozpoczęciem ich zabawy, czym bardzo zaskoczy dziewczynę!

- Dbam o partnera biznesowego – wyjaśni Justin, na co Lilly zapyta go, czy tak samo postąpiłby w przypadku starszego mężczyzny, a w odpowiedzi usłyszy, że w takiej sytuacji przyniósłby coś innego - Każdego klienta traktuję z należytą uwagą, według potrzeb i... osobowości. Dobra, koniec tego small talku. Mamy napięty grafik – uśmiechnie się zalotnie.

Wspólne imprezowanie Lilly i Justina w 2706 odcinku „Barw szczęścia” bardzo ich do siebie zbliży! Para odkryje, że dobrze im się ze sobą rozmawia, wspaniale czują się w swoim towarzystwie, a nawet bardzo duży ich łączy. Oboje podejmą zgodną decyzję, że powinni żyć chwilą! Czy Lilly i Justin pójdą na całość, a ich spotkanie zakończy się w łóżku? Tego dowiemy się już niebawem!

Barwy szczęścia. Lilly i Kajtek zaczną się obściskiwać na oczach matki! Sabina wścieknie się na syna
Najnowsze