Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2704: Tajemnica Renaty i Binia. Znają się z czasów szemranej przeszłości i nie tylko - ZDJĘCIA

2022-11-24 12:51

W 2704 odcinku "Barw szczęścia" Kodur (Oskar Stoczyński) przyciśnie Binia (Adam Stępnicki), który zrobi z niego głupiego i wymyśli jakieś bajki na temat dnia zabójstwa Prota (Andrzej Michalski). Szybko się okaże, że chłopaka dobrze zna Renata (Anna Mrozowska), która wcale nie zachwyci się spotkaniem z dawnym znajomym. Oboje w 2704 odcinku "Barw szczęścia" zaczną wspominać szemraną przeszłość, ale to nie koniec. Nawet Dominika (Karolina Chapko) wyczuje, że Renata próbuje coś ukryć... Co łączy kelnerkę i podejrzanego Binia?

"Barwy szczęścia" odcinek 2704 - czwartek, 24.11.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2704 odcinku "Barw szczęścia" Renata zacznie realizować pakt zawarty z Kodurem i zbliży się do Binia, który ma coś wspólnego z zabójstwem Prota, ale Kodur nie jest w stanie udowodnić mu winy, bo nie ma dowodów. Bizniu nie przyznaje się do zaangażowania w zabójstwo, a Renata będzie miała za zadanie podpytać się znajomego o palącą kwestię. Przy okazji w 2704 odcinku "Barw szczęścia" wyjdzie na jaw mały sekret Renaty i chłopaka, którzy na wspólnym spacerze wrócą wspomnieniami do przeszłości i okaże się, że niegdyś lubowali się w szemranych interesach...

- (...) Jestem czysty jak łza. Tak jak ty - oznajmi Binio. - Długą i krętą drogę przeszliśmy, co? - skwituje kelnerka i potwierdzi się, że oboje mają nieciekawą przeszłość. Nie wyjawią jednak, co tak naprawdę ich łączyło i w jakie kłopoty się wpakowali.

Binio zaprosi Renatę na randkę w 2704 odcinku "Barw szczęścia"

Binio sam przyjdzie do "Feel Good" i zaproponuje kobiecie spotkanie, by uczcić stare czasy. Dominika zauważy, że koleżanka jest dziwnie poddenerwowana i nieswoja. - Młodziak. To ile on miał lat w czasach, kiedy się znaliście? - zapyta zaskoczona Dominika, zwracając uwagę na bardzo młody wiek Binia. - Kilkanaście - odburknie koleżanka, a Dominika otwarcie przyzna, że chłopak ją podrywa i to widać. - Taki ma styl bycia. Bardziej do przodu niż w rzeczywistości. (...) Pewnie pójdziemy na kolację... - przyzna Renata, a Dominika wspomni o Damianie (Michał Lesień), któremu z Żabcią (Hanna Klepacka) absolutnie się nie układa. Renata mimo wszystko wybierze kolację z Biniem, a wieczorem kontakt z kelnerką się urwie!

- Renata odezwij się po kolacji, chce wiedzieć, że u ciebie wszystko ok… Renata, jak jest? Odbierz telefon…. Renata, czemu nie odbierasz i nie odpisujesz, co się dzieje? Martwię się. Odpisz… – napisze kilka wiadomości Dominika w 2704 odcinku "Barw szczęścia", ale Renata pozostawi je bez odpowiedzi. Czyżby zatraciła się ze znajomym z przeszłości? 

Barwy szczęścia. Patryk pocałuje Oliwkę, a Agata będzie na to patrzeć! To się źle skończy! - ZDJĘCIA
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze