Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2704: Renata zniknie po spotkaniu z Biniem! Nie będzie z nią żadnego kontaktu – ZDJĘCIA

2022-11-25 20:42

W 2704 odcinku „Barw szczęścia” (emisja w czwartek 24.11.2022 o 20.10 w TVP2) Renata (Ania Mrozowska) przystąpi do realizacji układu, jaki zawiązała z inspektorem Kodurem (Oskar Stoczyński). Kelnerka zaaranżuje spotkanie z Biniem (Adam Stępnicki), dawnym znajomym z przeszłości, zamieszanym w morderstwo Prota (Andrzej Michalski), ale nie da po sobie nic poznać, dzięki czemu gangster połknie haczyk. W 2704 odcinku „Barw szczęścia” spotkanie z Renatą tak spodoba się Biniowi, że zaproponuje jej jeszcze randkę, po której kelnerka przepadnie jak kamień w wodę i nawet przerażona Dominika (Karolina Chapko) nie będzie mogła się z nią skontaktować… Zobaczcie to koniecznie w GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2704 - czwartek, 24.11.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2704 odcinku „Barw szczęścia” Renata zacznie realizować swoją część układu, jaki zawarła z Kodurem. Przypomnijmy, że kelnerka poprosiła inspektora, aby zajął się Wolnym (Kamil Przystał), alfonsem Dominiki, który zaczął nachodzić ją w „Feel Good” i uprzykrzać życie obrzydliwymi erotycznymi ulotkami. Oczywiście, Marcin obiecał zająć się sprawą, a przy okazji poprosił Renatę o drobną przysługę w sprawie Binia, zamieszanego w morderstwo Prota i wrabianie w nie Jowity (Magdalena Żak), na co kelnerka ostatecznie przystała. W 2704 odcinku „Barw szczęścia” Renata wywiąże się z umowy i zaaranżuje spotkanie z gangsterem tuż po jego wizycie na komisariacie, a wszystko rozegra tak dobrze, że Bino nie zorientuje się, że była to ustawka!

W 2704 odcinku „Barw szczęścia” Renata i Binio wybiorą się na wspólną kawę, przy okazji której powspominają dawne życie i zahaczą o teraźniejszość. Kelnerka przyzna się gangsterowi, że skończyła z przeszłością i teraz jest współwłaścicielką „Feel Good”, z kolei Binio przyzna się, że obecnie zajmuje się handlem samochodami, ale działa już wyłącznie legalnie. Oczywiście, kelnerka będzie działała z wyczuciem i od razu nie obsypie gangstera pytaniami o Prota, co spodoba się Biniowi tak bardzo, że w 2704 odcinku „Barw szczęścia” zaprosi już Renatę na prawdziwą randkę, licząc, że między nimi może być coś więcej!

W 2704 odcinku „Barw szczęścia” Renata zgodzi się umówić z Biniem i wybierze się z nim na kolację, która jednak sporo się przeciągnie. Kelnerka nie będzie odbierała telefonów i ślad po niej zaginie, co bardzo zmartwi Dominikę, której Renata jeszcze zdąży opowiedzieć o nieciekawej przeszłości Binia i powiązaniu z morderstwem Prota. W 2704 odcinku „Barw szczęścia” zaniepokojona kelnerka nieustannie będzie próbowała skontaktować się z przyjaciółką, a gdy ta wciąż nie będzie dawać znaku życia, obsypie ją lawiną SMS-ów, ale również i one pozostaną bez odpowiedzi….

- Renata odezwij się po kolacji, chce wiedzieć, że u ciebie wszystko ok… Renata, jak jest? Odbierz telefon…. Renata, czemu nie odbierasz i nie odpisujesz, co się dzieje? Martwię się. Odpisz… – Dominika wyśle wiadomość za wiadomością, ale Renata przepadnie jak kamień w wodę.

Barwy szczęścia, odcinek 2663: Tak zacznie się romans Renaty i Kodura. Kelnerka nie będzie zachwycona
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze