Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2703: Vincenzo wygra walkę o Żabcię! Pocieszy ją po rozstaniu z Damianem

2022-11-12 9:41

W 2703 odcinku „Barw szczęścia” (emisja w środę 23.11.2022 o 20.10 w TVP2) Żabcia (Hanna Klepacka) definitywnie zakończy swój związek z Damianem (Michał Lesień-Głowacki). Ania zrozumie, że ich związek nie ma żadnego sensu, bo Wójcik wciąż kocha Renatę (Ania Mrozowska), a ona jest jedynie jego pocieszeniem. W 2703 odcinku „Barw szczęścia” cierpliwość zakochanego Vincenzo (Alessandro Curti) popłaci, bo ostatecznie to właśnie on wygra walkę o Żabcię! Temperamenty Sycylijczyk otoczy Anię troskliwym ramieniem i ponownie wyzna jej swoje uczucia, ciesząc się, że już nikt nie stanie na drodze ich szczęścia.

"Barwy szczęścia" odcinek 2703 - środa, 23.11.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2703 odcinku „Barw szczęścia” Vincenzo będzie mógł otwierać szampana, bo Żabcia i Damian definitywnie się rozstaną! Temperamentny Sycylijczyk zakochał się w Ani od pierwszego wejrzenia, ale wtedy na jego drodze stanął Wójcik, który sprzątnął mu ukochaną sprzed nosa. Vincenzo nie poddawał się, ale ostatecznie Ania dała mu kosza i wybrała Damiana, a on przyjął decyzję ukochanej z godnością. Sycylijczyk zgodził się na przyjaźń, ale nie odpuścił sobie Żabci i postanowił cierpliwie czekać, co w 2703 odcinku „Barw szczęścia” wróci mu z nawiązką, bo Ania zrozumie, że Damian kocha tylko Renatę i postanowi zakończyć ich związek!

W 2703 odcinku „Barw szczęścia” jak podaje swiatseriali.interia.pl Żabcia tuż po rozstaniu z Damianem straci całą energię, a z jej twarzy zniknie magiczny uśmiech. Nienajlepszy stan kelnerki nie ujdzie uwadze Vincenzo, który od razu otoczy Anię troskliwym ramieniem i postara się jej pomóc.

- Co się dzieje? – zapyta zaniepokojony.

- Gorszy dzień, ale już się ogarniam – stwierdzi Ania, ale Vincenzo nie da się nabrać i spojrzy kelnerce prosto w oczy.

- Nie nabierzesz mnie. Wiesz, że możesz mi zaufać... Co się dzieje? – ponowi pytanie, ale Żabcia uzna, że nie chce zawracać mu głowy swoimi problemami, bo i tak nie będzie w stanie jej pomóc…

Jednak w 2703 odcinku „Barw szczęścia” Vincenzo tak łatwo nie odpuści i zaoferuje, że może chociaż posłuchać, przez co i jej będzie nieco lżej. To sprawi, że Żabcia w końcu przyzna mu się do rozstania z Damianem!

- Ale posłuchać mogę. Ja jestem nie tylko twój szef. Ja przede wszystkim jestem twój amico - przypomni jej.

- Rozstałam się z Damianem – wyzna Żabcia.

Oczywiście, podświadomie słowa Ani w 2703 odcinku „Barw szczęścia” bardzo ucieszą Vincenza, ale Sycylijczyk nie da po sobie tego poznać, a wręcz przeciwnie – zachowa się jak prawdziwy przyjaciel i zaoferuje Ani jeszcze większe wsparcie! Vincenzo zaprosi Żabcię na tiramisu, przy okazji żartując, że może nie uleczy ono złamanego serca, ale z pewnością poprawi jej humor. Jednak wtedy Ania zszokuje go swoim wyznaniem jeszcze bardziej!

- Sama nie wiem, czy mam złamane serce…My jednak jesteśmy z innych bajek. Tak czuję. Fajna była przygoda, ale już koniec – przyzna kelnerka.

Wtedy w 2703 odcinku „Barw szczęścia” Vincenzo postanowi skorzystać z okazji i jeszcze raz wyzna Ani swoje uczucia. Sycylijczyk da jej jasno do zrozumienia, że mimo odrzucenia, wciąż nie jest mu obojętna i jeszcze mogą być naprawdę szczęśliwi!

- Każdy koniec jest też początkiem – uśmiechnie się, po czym przypomni jej, że ciągle jest dla niego bardzo ważna, czym tylko speszy Anię.

- Daj spokój... – szepnie.

- Uważam, że jesteś fantastyczną, piękną kobietą. Nie potrzebujesz się oglądać za siebie. Przed tobą też jest szczęście – wyzna, po czym obejmie je dłonie.

Barwy szczęścia, odcinek 2639: Vincenzo oszaleje z zazdrości o Żabcię! Oddałby wszystko, aby być na miejscu Damiana
Najnowsze