Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2702: Brutalny atak na Klarę w domu Pyrków! Psychol Adamski będzie chciał mieć ją tylko dla siebie - ZDJĘCIA

2022-11-08 8:50

W 2702 odcinku "Barw szczęścia" Klara (Olga Jankowska) zostanie zaatakowana we własnym domu przez Adamskiego (Jarosław Paczyński), psychofana, który będzie miał obsesję na punkcie autorki erotycznej powieści! Niebezpieczny wielbiciel dopadnie Klarę tuż po tym jak wyśle do niej obrzydliwy, przerażający list, w którym napisze jak wiele dla niego znaczy. Adamski w 2702 odcinku "Barw szczęścia" wtarganie do domu Pyrków, gdy Klara zostanie zupełnie sama. Złapie ją za szyję, gotów zrobić wszystko, by była tylko jego. Spanikowana Klara uwolni się z objęć psychola i ucieknie na podwórko, ale i tam Adamski ją dopadnie. Kto uratuje Pyrkę? Zobacz ZDJĘCIA z 2702 odcinku "Barw szczęścia" i przekonaj się jak napaść psychofana odbije się na życiu Klary!

"Barwy szczęścia" odcinek 2702 - wtorek, 22.11.2022, o godz. 20.10 w TVP2

Obłąkany psychofan Klary w 2702 odcinku "Barw szczęścia" przystąpi do ataku! Adamskiemu już nie wystarczą komplementy jakimi będzie zasypywał pisarkę. Obsesja na punkcie Klary, autorki erotycznej powieści "Dwanaście westchnień Emilii", która tak zainspirowała Adamskiego źle się skończy dla Pyrki. Już niestosowny, a wręcz wstrętny list Adamskiego do Klary wzbudzi jej przerażenie. Wielbiciel napisze w liście jak idolka na niego działa, a Pyrka, która jeszcze niedawno cieszyła się z komplementów fana, zrozumie, że Adamski stał się zwyczajnym stalkerem. Nie przewidzi, że w 2702 odcinku "Barw szczęścia" nieobliczalny mężczyzna będzie czyhał na nią przed domem. Zaatakuje kiedy Klara zostanie zupełnie sama.

Adamski rzuci się na Klarę w 2702 odcinku "Barw szczęścia" tuż po tym jak dostanie się do mieszkania Pyrków. Złapie ją za szyję, zacznie szeptać jej do ucha same obrzydliwe rzeczy i uprzedzi, że zrobi wszystko, by pisarka była tylko jego kobietą. Pyrce cudem uda się wyrwać z objęć psychofana. Wybiegnie na podwórze, gdzie jednak Adamski znów ją złapie.

Na szczęście w 2702 odcinku "Barw szczęścia" z pomocą Klarze pośpieszy jej wydawca Bartosz (Artur Bocheńki). Obezwładni napastnika, wezwie policję i zostanie z Klarą, aż poczuje się bezpiecznie. Hubert (Marek Molak) ostatni dowie się, co spotkało jego żonę w ich własnym domu. Brutalny atak Adamskiego na Klarę w kolejnych odcinkach "Barw szczęścia" mocno odbije się na jej psychice. Wciąż będzie żyła w stresie, co spowoduje u niej twórczą blokadę. Po kilku dniach od napaści obrzydliwego psychofana, w 2705 odcinku "Barw szczęścia", Klara wciąż nie będzie mogła skupić się na pisaniu, jakikolwiek hałas w domu wywoła u niej lęk. Bartosz zaoferuje więc Pyrce, by przeniosła się tymczasowo do apartamentu, który wydawnictwo często użycza twórcom, by mogli się tam wyciszyć i skupić. Wydawca Klary wyraźnie będzie chciał wykorzystać traumę, żeby się do niej zbliżyć.

Barwy szczęścia. Klara omotana przez psychofana! Nieobliczalny Adamski zacznie od niewinnego prezentu
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze