Barwy szczęścia, odcinek 2693: Ostatnie sekundy Stańskich razem! Za zabójstwo Zaborskiego odbiorą im Tadzia? - ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2693: Ostatnie sekundy Stańskich razem! Za zabójstwo Zaborskiego odbiorą im Tadzia? - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2693: Ostatnie sekundy Stańskich razem! Za zabójstwo Zaborskiego odbiorą im Tadzia? - ZDJĘCIA

2022-11-08 13:56

Tak będą wyglądały ostatnie szczęśliwe chwile Stańskich. Przed tragedią w 2693 odcinku "Barw szczęścia" Bożena (Marieta Żukowska) i Bruno (Lesław Żurek) nie przewidzą, że za chwilę ich życie diametralnie się zmieni. W grę wchodzi nawet strata Tadzia (Józio Trojanowski), o którego adopcję tak walczyli. Wszystko za sprawą ataku Zaborskiego (Wojciech Solarz) w 2693 odcinku "Barw szczęścia", który rzuci się w ataku na Bożenę, ale przegra starcie i umrze! Od tej chwili nic nie będzie takie samo, a kiedy wyjdzie na jaw, że to Stańska zabiła Rafała, może stracić synka na zawsze!

"Barwy szczęścia" odcinek 2693 - wtorek, 8.11.2022, o godz. 20.10 w TVP2

Stańscy przed zabójstwem spędzą ostanie chwilę razem, szczęśliwi i cieszący się tym co mają. Długo walczyli o adopcję Tadzia, a potem zaczęły się problemy z Rafałem, który od dawna robi wszystko, by im zaszkodzić. W 1693 odcinku "Barw szczęścia" sytuacja z hotelem wymknie się spod kontroli i Rafał domyśli się, że zaraz wpadnie w gigantyczne kłopoty, że Stańscy go przejrzeli i znają jego zamiary. Postanowi ukraść pieniądze z hotelu i ślad po nim zaginie, a Karolina (Marta Dąbrowska) też nie da rady się z nim skontaktować. Zaborski wróci jednak na chwilę do hotelu, by namówić kobietę na ucieczkę. 

- Rafał, Jezu, gdzie ty byłeś? Co ty w ogóle wyprawiasz? – zapyta przerażona recepcjonistka w 3693 odcinku "Barw szczęścia". - Potem ci opowiem. Chodź, zbieraj się – popędzi ją Rafał. - Jak to? Stańscy cię szukają – dopyta. - Nie, Stańscy chcą mnie zniszczyć, rozumiesz? – stwierdzi, ale tym razem kobieta nie da się nabrać na kolejne tłumaczenia. Ostatecznie Rafał ucieknie sam, ale nie przewidzi, że igranie ze Stańskimi w końcu obróci się przeciwko niemu. 

Zaborski przerwie sielankę Bożeny, Bruna i Tadzia w parku. Wyśledzi ich w 2693 odcinku "Barw szczęścia"

Zamiast natychmiast oddalać się z hotelu Stańskich, Rafał nie daruje sobie zemsty i wyśledzi Bożenę. Zauważy zdjęcie na jej profilu na jednej z platform w internecie i zorientuje się, że przebywa z rodziną w parku. Pobiegnie tam i zauważy, że Stańska została sama. Bożena będzie w dobrym humorze, że może spędzić czas z ukochanym mężem i synem. Nie przewidzi ataku! 

- Nie doceniłem cię, ale już mi wszystko jedno! Urwę ci łeb! Chociaż tobie! Dopadnę was w końcu. Nigdy w życiu nie będziecie mieli ze mną spokoju! - Rafał rzuci się na Bożenę od tyłu, a ona w 2693 odcinku "Barw szczęścia" da radę się wyszarpać! Pryśnie mu w oczy gazem pieprzowym i zepchnie rywala do rzeki. Nie zobaczy ciała, rozejrzy się i nie spostrzeże świadków, więc się oddali. Wiadomo już, że Stańska będzie w takim szoku, że początkowo nic nie powie mężowi na temat wypadku. Dopiero potem prawda wyjdzie na jaw. Póki co tajemnicą pozostaje, czy Bożena straci syna w obliczu faktu, że zabiła Rafała! 

Barwy szczęścia ZWIASTUN. Celina dopadnie Zaborskiego z porywaczem Tadzia! To będzie koniec Rafała
Najnowsze