Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2693: Igor obudzi się ze śpiączki po poruszającym apelu syna! Chwyci za dłoń Kasi

2022-11-07 14:15

W 2693 odcinku „Barw szczęścia” (emisja we wtorek 8.11.2022 o 20.10 w TVP2) Igor (Tomasz Nosiński) wreszcie obudzi ze śpiączki farmakologicznej, ale nie będzie reagował na żadne bodźce. Lekarze będą robili, co mogli, ale wielbiciel Kasi (Katarzyna Glinka) nie będzie robił żadnych postępów. Jednak w 2693 odcinku „Barw szczęścia” wszystko zmieni się po wzruszającym nagraniu Maksa (Mikołaj Wichowski), który akurat tego dnia nie zjawi się w szpitalu. Słowa syna tak poruszą Igora, że ten aż chwyci Kasię za rękę i zacznie odzyskiwać świadomość!

"Barwy szczęścia" odcinek 2693 - wtorek, 8.11.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2693 odcinku „Barw szczęścia” lekarze wreszcie wybudzą Igora ze śpiączki farmakologicznej, w której stan wprowadzili go tuż po przerażającym wypadku. Przypomnijmy, że Igor wpadł pod samochód na oczach Kasi i doznał poważnych obrażeń głowy. Lekarze długo czekali na wybudzenie pacjenta, a gdy w końcu się to udało, to Igor nie robił żadnych postępów i nie reagował na bodźce. Oczywiście, Kasia w 2693 odcinku „Barw szczęścia” nie powie o niczym Maksowi, aby dodatkowo go nie stresować, szczególnie, że chłopiec tego dnia nie będzie mógł zjawić się w szpitalu z racji treningów do ważnych zawodów. Z tego względu zdecyduje się nagrać poruszający filmik dla ojca, który zaważy na jego życiu!

W 2693 odcinku „Barw szczęścia” Kasia odwiedzi Igora w szpitalu, ale tym razem będzie sama. Najpierw pomoże pielęgniarce w pielęgnacji swojego wielbiciela, a następnie postanowi wytłumaczyć mu się z obecności syna, choć właściwie uzna, że lepiej będzie jak on sam to zrobi!

- Maks nie mógł dzisiaj przyjść do ciebie, bo przygotowuje się do zawodów. Z resztą nagrał ci wiadomość wideo. Posłuchaj, sam ci wytłumaczy – przyzna Kasia.

Wtedy w 2693 odcinku „Barw szczęścia” Sadowska wyjmie telefon i puści nagranie Maksa, a poruszające słowa synka trafią do Igora! Wielbiciel Kasi po raz pierwszy zareaguje na bodźce i dotknie dłoni Sadowskiej, która natychmiast zawoła do niego lekarza!

- Tato, dziś nie przyjdę, bo mam trening do zawodów biegowych i chce się dobrze przygotować. Tak jak mi mówiłeś, jak się czegoś podejmujesz, to daj z siebie 200% i tak zrobię na zawodach. Chce, żebyś był za mnie dumny. Trzymaj za mnie kciuki. Kocham cię tato – usłyszy w nagraniu.

Jeszcze w 2693 odcinku „Barw szczęścia” Kasia przekaże Maksowi dobre wieści w sprawie taty. Organizm Igora faktycznie zagregował, a sam pacjent powoli zaczął odzyskiwać świadomość. To sprawi, że Maks naprawdę uwierzy, że Igor się obudzi, a jego słowa okażą się prorocze!

- Naprawdę tata mnie usłyszał? – spyta szczęśliwy Maks.

- No naprawdę, monitor pokazał przyśpieszony puls, a lekarz powiedział, że to jest dobry znak. To znaczy, że tata odzyskuje świadomość – wyjaśni mu Kasia.

- I obudzi się? – dopyta z nadzieją.

- No pewnie nie od razu. Ale będziemy do niego jeździć, będziemy do niego mówić no i pewnie się uda – przyzna Sadowska.  

- Uda się. Na pewno się uda! Mój tata się obudzi, zobaczysz! – powie z pewnością Maks, a zaraz potem w 2693 odcinku „Barw szczęścia” Igor faktycznie obudzi się ze śpiączki i odzyska świadomość! 

Barwy szczęścia. Straszna awantura Kasi i Łukasza na planie! Wyciekły WIDEO i ZDJĘCIA! Musisz to zobaczyć
Najnowsze