Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2679: Huczna impreza u Marczaków! Tak będą świętować operację Natalii – ZDJĘCIA

2022-10-09 21:11

W 2679 odcinku „Barw szczęścia” (emisja we wtorek 18.10.2022 o 20.10 w TVP2) Małgorzata (Adrianna Biedrzyńska) i Jerzy (Bronisław Wrocławski) wyprawią przyjęcie z okazji powrotu Natalii (Maria Dejmek) do domu po zabiegu mastektomii. Operacja Zwoleńskiej przebiegnie pomyślnie, a stęsknieni bliscy będą chcieli powitać ją w wyjątkowy sposób. W 2679 odcinku „Barw szczęścia” Marczakowie przygotują uroczystą kolację na cześć córki, a malutka Lea (Lena Sobota) padnie matce w ramiona! Ich powitanie aż doprowadzi do łez. Zobaczcie to koniecznie w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2679 - wtorek, 18.10.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2679 odcinku „Barw szczęścia” Natalia w końcu dojdzie do siebie po operacji usunięcia piersi i jajników i będzie mogła wrócić do domu. Przypomnijmy, że Zwoleńska zdecydowała się na mastektomię tuż po wykryciu nowotworu u Małgorzaty i wykonaniu badań, które wskazały na mutację genu, zwiększającego zachorowanie na raka również i u niej. Natalia nie chciała skazywać Lei na wychowywanie się bez matki, dlatego zdecydowała się okaleczyć i zrezygnować ze swojej kobiecości, aby móc normalnie żyć. Na szczęście, operacja się udała i przebiegła bez komplikacji, jednak bezpośrednio po niej córka Małgorzaty nie czuła się najlepiej i musiała dłużej zostać w szpitalu. Jednak w 2679 odcinku „Barw szczęścia” Natalia wreszcie wróci do domu, a jej bliscy postanowią powitać ja w wyjątkowy sposób!

W 2679 odcinku „Barw szczęścia” Małgorzata i Jerzy wyprawią na cześć Natalii uroczyste przyjęcie, w którym oczywiście wezmą udział również jej córeczka Lea oraz Malwina (Joanna Gleń) z Emilką (Jessica Frankiewicz), które także zamieszkują u Marczaków. Bliscy Zwoleńskiej przygotują uroczystą kolację, na której nie zabraknie okazałego tortu i szampana, aby z przytupem uczcić powrót Natalii do domu. Jak podaje swiatseriali.interia.pl najbardziej z obecności Zwoleńskiej w 2679 odcinku „Barw szczęścia” ucieszy się stęskniona Lea, która rzuci się matce na szyję, a ta obieca jej, że już nigdy jej nie zostawi!

- Macie sporo do nadrobienia - stwierdzi Małgorzata.

- Trzy tygodnie dla takiego brzdąca to cała wieczność – doda Jerzy.

W 2679 odcinku „Barw szczęścia” uroczyste przyjęcie bardzo wzruszy Natalię, ale dostarczy wielu emocji również i jej bliskim. Niestety, radość Małgorzaty szybko przeminie jak tylko dowie się, że po operacji córka wcale nie zamierza odpoczywać i zwalniać tempa, a wręcz przeciwnie – chce natychmiast wrócić do pracy!

- Powinnam... Narobię sobie zaległości, z których potem się nie wygrzebię – uzna Natalia, tłumacząc, że sprawy, którymi zajmowała się przed operacją, same się nie rozwiążą.

Słowa Natalii w 2679 odcinku „Barw szczęścia” zmartwią Małgorzatę, która spróbuje namówić córkę do zmiany decyzji. Jednak Zwoleńska będzie nieugięta i przekona matkę, że za bardzo kocha swoje dotychczasowe życie, aby miała w nim coś zmieniać, nawet po operacji!

- Natalko... Mieliśmy nadzieję, że ta operacja coś zmieni w twoim życiu. Że... zwolnisz troszkę - westchnie Małgorzata.

- Mam rzucić pracę i wyjechać na medytacje do Tybetu? Nie chcę zmieniać swojego życia, bo ono podobało mi się takie, jakie było - powie stanowczo, w związku z czym żona Jerzego już odpuści...

Barwy szczęścia. Dziwne zachowanie Adrianny Biedrzyńskiej. Nagrywa kontrowersyjne filmiki
Najnowsze