Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2677: Wyznanie Mirka wstrząśnie Renatą! Nie będzie miała serca odrzucić Damiana - ZDJĘCIA

2022-10-14 15:29

W 2677 odcinku "Barw szczęścia" Mirek (Oliwier Kozłowski) nie pogodzi się z tym, że Renata (Anna Mrozowska) go nie chce, że między nim, a starszą kelnerkę nic nie będzie, bo przecież ona woli jego ojca Damiana (Michał Lesień). Choć Renata spróbuje ostatecznie zakończyć romantyczne marzenia Mirka, zanim Damian się o tym dowie, to nastolatek w 2677 odcinku "Barw szczęścia" pójdzie za ciosem i w odpowiedzi wyzna jej miłość. Zakochany Mirek zjawi się u Renaty późnym wieczorem. I będzie miał ochotę na znacznie więcej niż jeden pocałunek. A ona nie będzie miała serca go odrzucić! Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA z 2677 odcinka "Barw szczęścia".

"Barwy szczęścia" odcinek 2677 - piątek, 14.10.2022,o godz. 20.10 w TVP2

Relacje Renaty i Mirka w 2677 odcinku "Barw szczęścia" zrobią się jeszcze bardziej napięte! Po pocałunku, którym syn Damiana zupełnie zaskoczył kelnerkę, nie tak łatwo będzie jej pozbyć się chłopaka. Mimo dzielącej ich sporej różnicy wieku, mimo tego, że Renata tak naprawdę pragnie ojca młodego Wójcika, on wcale nie odpuści. Wręcz przeciwnie, w 2677 odcinku "Barw szczęścia" zaprosi wybrankę serca na randkę do eleganckiej restauracji z owocami morza.

- Między nami nic nie będzie! - krzyknie Renata do słuchawki, bo będzie miała już dosyć szaleństwa Mirka. W 2677 odcinku "Barw szczęścia" nawet przyjaciółka Dominika (Karolina Chapko) ostrzeże ją, że jeśli w porę nie powstrzyma syna Damiana, to się może źle dla nich skończyć. Zwłaszcza jak Wójcik zobaczy jak "prowadzają" się razem. Odmowa Renaty w 2677 odcinku "Barw szczęścia" nie powstrzyma Mirka przed kolejną próbą zdobycia ukochanej. Uzna, że jest za bardzo zasadnicza i nie chce dać mu szansy, choć przecież ich związek nie byłby niczym złym. Po tym jak podarował Renacie drogie perfumy późnym wieczorem zjawi się w jej mieszkaniu po cichu licząc na coś więcej niż pocałunek. - Co ty tutaj robisz o tej porze?

- Wcześniej nie mogłem przyjść. Super wyglądasz... - Mirek w 2677 odcinku "Barw szczęścia" będzie zachwycony widokiem Renaty w seksownej piżamce. Lecz jej to się wcale nie spodoba. - Mirek, nie chcę słuchać twoich komplementów. Kładłam się właśnie spać. Ale w sumie skoro już tutaj jesteś... Daj to jakiejś miłej dziewczynie, tylko takiej w twoim wieku - wyjaśni i odda perfumy, które jej podarował.

- Ale to był prezent dla ciebie...

- Jesteś super wartościowym chłopakiem, ale wiesz, że między nami nic nigdy się nie wydarzy... - doda Renata, ale w tym momencie Mirek w 2677 odcinku "Barw szczęścia" znów spróbuje ją pocałować. Kobieta w porę go jednak powstrzyma. - Co ty robisz?

- Kocham cię, Renata! - krzyknie Mirek, który dojdzie do wniosku, że to być ostatnia szansa, żeby ją zdobyć. W 2677 odcinku "Barw szczęścia" Renata nie będzie miała serca wyrzucić go z mieszkania. Jak to się skończy? Czy posunie się dalej z synem Damiana? Okaże się w kolejnym odcinku "Barw szczęścia". 

Barwy szczęścia. Michalina na celowniku babci Witka! Nie zniesie widoku wnuka z dziewczyną
Najnowsze